Tato pozice již není k dispozici.

Videoprodukční

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst.
Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Milujete svět videa a fotografie a nemáte problém zařídit vše potřebné pro štáb?
Lákalo by vás pracovat pro mladou dynamickou společnost Frontman, která pomáhá firmám nastartovat jejich růst?

Pokud jste odpověděl/a na všechny tyto otázky kladně, pak hledáme třeba právě vás. Do Frontmanu hledáme posilu, která by se připojila k našemu týmu videoprodukce.

Co bude náplní vaší práce?
Natáčení a focení:

  • budete mít na starosti veškerou video a foto produkci pro naše dvě největší značky v oblasti aquaponie, občas se budete podílet i na projektech pro jiné značky,
  • postaráte se o to, aby bylo vše zajištěné a připravené na natáčení a focení tak, abyste splnil/a požadavky režiséra, kameramana a vlastně celého štábu,
  • zajistíte přípravu kreativy a scénáře, včetně prezentace manažerům a pohlídáte si schvalovací procesy,
  • připravíte pokyny k natáčení pro tým, herce a další dodavatele, zajistíte na natáčení rekvizity, smlouvy a logistiku kolem,
  • během natáčení a focení budete vždy přítomen/přítomna: asistujete celému štábu, případně zajišťujete decor a styling,
  • dohlédnete na postprodukci a odevzdání finálních výstupů manažerům.

Administrativa:

  • společně s marketingovým manažerem budete připravovat plán videí a focení na půl roku dopředu podle potřeb obou značek,
  • ke každému focení a natáčení sestavíte pečlivě rozpočty a vyúčtování veškerých nákladů produkce,
  • spravujete komunikační kanály a úkoly v systému Active Collab.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?
organizační schopnosti, umění plánovat,
pečlivost, důslednost, loajalita a flexibilita,
příjemné vystupování mluvenou i písemnou formou,
dobrá znalost procesů v produkci výhodou.

Co nabízíme?

  • Rádi se vzděláváte? Přispějeme vám či plně uhradíme kurz dle vašeho výběru a posuneme vás o kousek dál,
  • Multisport karta,
  • firemní telefon a notebook je samozřejmostí,
  • flexibilní pracovní doba,
  • práce na HPP nebo IČ,
  • firemní akce a teambuildingy,
  • malý tým = váš vliv je velký,
  • možnost půjčit si firemní techniku i pro osobní využití,
  • zázemí stabilní a stále expandující společnosti.

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice
Pracovní poměr: HPP, IČ