Obchodní zástupce Franchisio

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?

Ve Franchisio se zaměřujeme na rozšiřování jednotlivých franšízových sítí.

Zprostředkujeme prodej mezi klientem a zájemci o nové podnikání.

Pokud je třeba, rádi klientům poskytneme také marketingovou, obchodní nebo administrativní podporu.

Koho hledáme?

Obchodníka srdcem i duší. Člověka, který se nebojí zvednout telefon a jednat s klienty o případné spolupráci. Nehledáme vyloženě dravého žraloka, ale tah na branku se bude rozhodně hodit. Reprezentativní osobu s příjemným vystupováním, která je při osobním jednání s klientem jako ryba ve vodě. Nemusí ovládat cizí jazyky ani řídit auto. Zaměřujeme se primárně na český a slovenský trh. Schůzky s klienty budou probíhat v našich krásných a moderních kancelářských prostorech.

Co bude náplní vaší práce?

  • komunikace s klienty v češtině nebo slovenštině

  • obchodní jednání se zájemci o podnikání formou franšíz

  • informování zájemců o obchodních produktech a možnostech spolupráce

  • předkládání nabídek na uzavření smluv

  • evidence klientů a obchodních případů v interním CRM

Požadavky na pozici

Co byste měl/a splňovat?

  • znalost MS Office nebo nástrojů Google disc prostředí

  • znalost komunikace v češtině/slovenštině na úrovni mateřského jazyka

  • výhodou komunikace v angličtině nebo němčině

  • příjemné a profesionální vystupování

  • prokazatelnou obchodní praxi

  • ovládáte time management

Co nabízíme?

  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů

  • možnost pracovního i osobního růstu

  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy

  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí

Nástup: ihned

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Pracovní poměr:

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".