Investiční specialista/ka s polštinou

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma, která pomáhá ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout“ marketingové kampaně. Podstatnou součástí je náš obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do našeho obchodního týmu hledáme nového parťáka, pro kterého je svět obchodu zároveň prací i koníčkem. Bavila by vás komunikace s klienty, reprezentace naší firmy a jejích projektů a vizí? Je pro vás důležitá přátelská atmosféra na pracovišti a rád/a byste trávil/a čas se svými kolegy i mimo práci? Pokud vaše odpovědi na výše uvedené otázky zní ano, pak hledáme právě vás!

Co bude náplní vaší práce?

  • navazování a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
  • pomoc klientům při zhodnocování jejich úspor
  • telefonická a písemná komunikace se zájemci o investice do našich projektů
  • vedení obchodních i osobních online schůzek
  • zadávání dat do našeho CRM systému
  • poznávání světa investic a přibližování ho našim klientům

Požadavky na pozici

Co byste měl/a splňovat?

  • nebojíte se komunikovat

  • máte proklientský, ale zároveň i trochu dravý přístup

  • máte duši obchodníka

  • investic se nebojíte

  • svou práci si umíte zorganizovat

  • rád/a se vzděláváte a zdokonalujete

  • férovost a slušnost je vám vlastní

  • máte polštinu minimálně na úrovni C1

Co nabízíme?

  • práci, kde stereotyp nehrozí

  • fajn lidi – každý jsme originál, ale dohromady jsme sehraná kapela

  • různá školení a kurzy – když rostete vy, rosteme s vámi!

  • teambuildingy několikrát do roka – práce je i zábava!

  • flexibilní pracovní dobu

  • možnost občasného home office

  • finanční odměnu, která se skládá z fixu a bonusů

  • silného parťáka v zádech, který vás podpoří a podrží

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Brno
Pracovní poměr:

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".