Tato pozice již není k dispozici.

Marketingový/á specialista/ka pro e-commerce

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je také marketingový tým, do kterého momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do našeho týmu hledáme schopného/ou a kreativní/ho “markeťáka/čku”, znalého/ou online marketingu, který/á bude mít na starosti vedení 3 - 5 eshopových projektů. Máte zkušenosti s online marketingem alespoň 1 rok? Baví Vás tvořit a realizovat marketingové strategie? Máte time management v malíku? Přihlaste se a staňte se součástí našeho týmu!

Co bude náplní vaší práce?

  • marketingové vedení 3 - 5 eshopových projektů z různých odvětví (potraviny, fitness aj.),
  • vytváření a realizace marketingové strategie,
  • řízení rozpočtů,
  • tvorba analýz a reportů pro vedení.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • zkušenosti s online marketingem alespoň 1 rok,
  • zkušenost s prací marketingového specialisty, nebo projektového řízení výhodou,
  • kreativní i analytické myšlení,
  • ovládat time management (stanovení priorit a dodržení termínů),
  • základní zkušenosti s marketingovými nástroji (Google Ads, Sklik, Business Manager apod.) a uživatelské základy použití počítače spolu s Gmailem a Google Diskem,
  • umět vyhodnocovat výsledky své práce a vést o projektech přehledné statistiky.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.
  • Nástup: Ihned
  • Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
  • Pracovní poměr: HPP, IČ