Tato pozice již není k dispozici.

Jednatel/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Nyní bychom do týmu rádi přijali nového člena!

Koho hledáme?
Hledáme milého, organizovaného člověka, který si umí nastavit priority a pracovat efektivně. Zároveň je reprezentativní a dokáže profesionálně zastupovat rozjíždějící se společnost.

Co bude vaší náplní práce?

  • zodpovědně vést společnost a její zaměstnance,
  • zodpovídat za výsledky týmu i za svou práci,
  • kontrolovat úkoly jednotlivých členů,
  • stanovit a dodržovat termíny,
  • optimalizovat a zavádět nové procesy,
  • pravidelně reportovat výsledky jednotlivých firem vedení,
  • dodržovat časový a finanční plán,
  • analyzovat rizika a předcházet jim,
  • profesionálně zastupovat společnosti na jednáních i kulturních akcích,
  • vyhledávat nové možnosti obchodního rozvoje společnosti.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • se cítíte komfortně na poli obchodu a obchodovat vás přirozeně baví,
  • dokážete přijmout zodpovědnost za své úkoly,
  • máte organizační schopnosti a time management v malíčku,
  • máte kreativní nápady a dokážete je aplikovat v praxi,
  • zvládáte pracovat samostatně a jít ostatním příkladem,
  • dokážete optimalizovat opakující se úkony a vytvořit si vlastní pracovní postupy,
  • máte prezentační schopnosti, příjemné vystupování a ovládáte společenskou etiketu.

Co byste měl/a splňovat?

  • samostatně ovládat počítač a umět pracovat v Google prostředí – veškeré nástroje jsou on-line (e-mail, disk, textové dokumenty a tabulky, kalendář, formuláře, prezentace),
  • být flexibilní a odolný vůči stresu,
  • vlastnit řidičský průkaz sk. B,
  • mít zkušenost s vedením menších týmů.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění, realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené.

Nástup: Ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP, IČ