Senior Product Specialist & Trainer for European APP/APR clients

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Epico
Epico

Pozice

Popis pozice

Jak si tě představujeme?

Jsi blázen do Apple příslušenství? Umíš jednoduše a věcně popsat, proč je důležité mít PD cable a v čem je přínos GaN nabíječky? Už jsi mluvil před více lidmi, případně je i školil a zvládáš to s noblesou a pohodou tobě vlastní? Tak tohle je tvůj dream job!
Jako Product Specialist můžeš být každý týden v jiné EU zemi, potkávat se s našimi partnery a školit je. Máš jedinečnou možnost zajistit znalost našich produktů mezi prodejci APR/APP a tím pomáhat Epico k dalšímu růstu. Tato pozice vznikla právě díky našemu růstu a skvělému servisu, který klientům dodáváme. Mrkni na detaily a jestli se na to cítíš, tak není na co čekat!

Co bude přesně tvým úkolem?

  • perfektní znalost našich produktů a přehled zboží naší konkurence
  • domluva termínů školení s našimi APR/APP partnery
  • veškerá příprava na školení (booking hotelů, zajištění letenek atd.)
  • příprava podkladů pro prezentace ve spolupráci s brand oddělením
  • školení v APR/APP prodejnách po Evropě (minimálně každý druhý týden cca 3 dny v terénu, ale může to být i častěji)
  • online školení (ale spíše preferujeme osobní kontakt)
  • vytváření analýz ohledně reálného dopadu tvého školení na prodejce

Požadavky na pozici

Ano, potřebujeme právě tebe, protože

  • jsi blázen do Apple příslušenství a máš perfektní angličtinu

  • v tomto prostředí nejsi nováčkem a v podobné roli máš zkušenosti

  • máš smysl pro technologii a cit pro design

  • tvojí argumentaci proč je Epico hlavním hráčem na APR/APP trhu neustojí ani největší hater

  • máš charisma a budeš hrdě reprezentovat náš brand a služby

  • jsi vášnivý/á, přátelský/á a víš, jak zapojit ostatní a vzbudit v nich zapálení pro stejnou věc

  • komunikace je klíčem k úspěchu, takže umíš zároveň i naslouchat a diskutovat o možnostech

  • víš, jak zaujmout i při online školení a úspěšně předat cílový obsah

  • pokud umíš i španělsky, je to výhoda

Proč do toho jít s námi?

  • jsme otevřeni novým nápadům a chceme slyšet tvůj názor

  • dostaneš se do mezinárodního prostředí

  • budeš zastupovat brand, který aktuálně je ve 30 zemích

  • nikdo ti nebude stát za zády, ale výsledky musí být

  • budeš ve spolupráci s týmy, kteří tě podpoří a poskytnou ti potřebné materiály

  • nabízíme fixní plat + odměny a k tomu proplacené přímé náklady s cestováním

Když se dohodneme, budou tě čekat naše benefity:

  • notebook, který můžeš v klidu používat i pro osobní účely

  • měsíční budget 1000 kč na firemní produkty

  • firemní tarif

  • příspěvek na péči o zdraví 1000 kč měsíčně (multisport karta, koučink, atd.)

  • výuka angličtiny na pracovišti (částečně hrazená firmou a v pracovní době)

  • zdravé a fresh občerstvení

  • můžeš využít HO až 4x do měsíce

Proces náboru

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně Bára ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Po přijetí dotazníku se ti ozvu už já, Eva. ☺️ Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Smíchově
Na osobním setkání v našich kancelářích tě přivítáme dobrou kávou i výhledem na Vyšehrad a Vltavu. Zakládáme si na příjemném prostředí a pohled na vodu prý uklidňuje. 🙂 Když si všechno sedne, čeká tě další část, tzv. „den na zkoušku“.

Přemýšlíš co na sebe? Nemusíš! U nás si nepotrpíme na bílé límečky ani škrobené kostýmky. Přijď v tom, v čem je ti pohodlně a hlavně se v tom cítíš dobře. Prostě casual povídání u kávy.

Čeká tě den na “zkoušku”
Pozvánka na zkušební den znamená 2-4 hodiny tvého času, který strávíš s námi v kanceláři při vypracování modelových úkolů. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak po té osobní. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš, jestli je ti tu s námi dobře. Poznáš tedy své potenciálně nové kolegy, přímého nadřízeného i naši COO, se kterými tě bude čekat vyhodnocení celého zkušebního dne.

Finální rozhodnutí
Po absolvování všech výše popsaných kroků už budou mít obě strany představu, jak by nám to společně mohlo fungovat. V případě, že se nám tvůj přístup k úkolům i jejich zpracování bude líbit a ucítíme, že jsme na podobné vlně, s radostí ti pošleme nabídku. ☺️ Náš náborový proces je rychlý a nepotřebujeme 3 týdny na rozhodování.

O manažerce týmu:

Manažerkou velkoobchodního týmu je naše Bety. Po úspěšné kariéře v basketbalu a dlouholeté zkušenosti ve vedení obchodního oddělení v korporátech se Alžběta rozhodla, že je třeba si plnit své kariérní touhy a být součástí firmy, ve které lze aplikovat změny a být u růstu firmy. Paralela mezi sportem a obchodem je pak nasnadě, jak sama říká, „Když chceš vyhrávat, musíš trénovat, což je aplikovatelné i pro business. Abys získal klienta a posunul svůj tým dál, musíš být připraven pro to něco udělat“. Ačkoliv vede v Epicu obchodní oddělení, na sport nezanevřela a věnuje se mu ve volném čase, stejně jako svým psíkům a zahradě.

**Jestli tě práce u nás zaujala, pošli své CV a napiš pár řádků, proč se chceš přidat do týmu.
& it’s gonna be EPIC(o)! **