Junior Accountant

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Epico
Epico

Pozice

Popis pozice

Hledáš práci, do které se budeš těšit? Prostředí, ve kterém tě uvítáme s přátelskou atmosférou? Tým lidí, kteří nudnou práci změní na místo, kde tě to bude bavit? Přidej k tomu ještě skvěle fungující produkty, díky kterým jsme na trhu přes 9 let a věříme, že se budeš chtít přidat do našeho týmu.

Tak co, jdeš do toho s námi? :)

CO PŘESNĚ BUDE TVÝM ÚKOLEM?

  • párování pohybů v bance

  • zaúčtování pokladních dokladů

  • zápočty, párování karetních transakcí

  • párování pokladny

  • správa datové schránky

  • účtování faktur

  • skenování dokumentů, archivace dokumentů, evidence smluv

  • další potřebná administrativa (správa G disku, saldo a jiné)

  • správa malého vozového parku, aktualizace tabulek, správa smluv

  • zpracování výkazů

  • pomocná ruka v office

Požadavky na pozici

ANO, POTŘEBUJEME PRÁVĚ TEBE, PROTOŽE:

  • administrativní práce tě opravdu baví

  • levou zadní zvládáš základy Excelu (vzorečky, filtry, úprava textu)

  • hlídáš si úkoly a dotahuješ je do konce

  • máš skvělé organizační schopnosti

  • spolehlivost a zodpovědnost jsou ti vlastní

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

  • jsme stabilní společnost, která ti nabídne fixní plat + osobní hodnocení a také kvartální odměny

  • jsme otevřeni novým nápadům a chceme slyšet tvůj názor

  • dostaneš se do mezinárodního prostředí, aktuálně jsme ve 30 zemích!

  • budeš v moderní kanceláři na Smíchově s výhledem na Vyšehrad

  • jsme fajn kolektiv mladých lidí, na které se můžeš obrátit

KDYŽ SE DOHODNEME, BUDOU TĚ ČEKAT NAŠE BENEFITY:

  • notebook, který můžeš v klidu používat i pro osobní účely

  • měsíční budget 1000 kč na firemní produkty

  • firemní tarif

  • příspěvek na péči o zdraví 1000 kč měsíčně (multisport karta, koučink, atd.)

  • výuka angličtiny na pracovišti (částečně hrazená firmou a v pracovní době)

  • zdravé a fresh občerstvení

  • můžeš využít HO až 4x do měsíce

Proces náboru

JAK PROBÍHÁ NÁBOROVÝ PROCES?

  • Nejdřív nám dej o sobě vědět

    • Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout.
  • Vyplň nám dotazník

    • Kolegyně Bára ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje
  • Potkáme se po telefonu

    • Po přijetí dotazníku se ti ozvu už já, Eva. ☺️ Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to, co tě zajímá.
  • Potkáme se u dobré kávy u nás na Smíchově

    • Na osobním setkání v našich kancelářích tě přivítáme dobrou kávou i výhledem na Vyšehrad a Vltavu. Zakládáme si na příjemném prostředí a pohled na vodu prý uklidňuje. 🙂 Když si všechno sedne, čeká tě další část, tzv. „den na zkoušku“.

    • Přemýšlíš co na sebe? Nemusíš! U nás si nepotrpíme na bílé límečky ani škrobené kostýmky. Přijď v tom, v čem je ti pohodlně a hlavně se v tom cítíš dobře. Prostě casual povídání u kávy

  • Čeká tě den na “zkoušku”

    • Pozvánka na zkušební den znamená 2-4 hodiny tvého času, který strávíš s námi v kanceláři při vypracování modelových úkolů. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak po té osobní. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš, jestli je ti tu s námi dobře. Poznáš tedy své potenciálně nové kolegy, přímého nadřízeného i naši COO, se kterými tě bude čekat vyhodnocení celého zkušebního dne.
  • Finální rozhodnutí

    • Po absolvování všech výše popsaných kroků už budou mít obě strany představu, jak by nám to společně mohlo fungovat. V případě, že se nám tvůj přístup k úkolům i jejich zpracování bude líbit a ucítíme, že jsme na podobné vlně, s radostí ti pošleme nabídku. ☺️ Náš náborový proces je rychlý a nepotřebujeme 3 týdny na rozhodování.

O MANAŽERCE TÝMU:

Lucie je jednou z prvních zaměstnankyň Epica a ačkoliv se při studiích a poté i pracovně zaměřovala na marketing a ekonomiku, při mateřské se rozhodla, že se bude věnovat výhradně účetnictví. Do Epica nastoupila v roce 2015, kdy už mohla nabídnout bohatou praxi s vedením účetnictví. Od té doby si vybudovala spolehlivý a fungující tým a ve volném čase si čistí hlavu cyklistikou, plaváním nebo i dobrovolnou pomocí ve skautském oddílu.

Jestli tě práce u nás zaujala, pošli své CV a napiš pár řádků, proč se chceš přidat do týmu.

& it’s gonna be EPIC(o)!