Tato pozice již není k dispozici.

Junior konzultant SAP pro oblast logistiky

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 11. dubna 2022
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

Hledáme juniorního kolegu, posilu stávajícího týmu, který je ochotný učit se, pracovat na svém rozvoji a sebevzdělávat se.

Koho rádi přivítáme mezi námi?

  • Absolventa nebo studenta, který končí školu v tomto semestru.
  • Kolegu, který působí/působil na roli klíčového uživatele SAPU a nyní se chce posunout do konzultantské role.
  • Komunikativního parťáka, se zákaznický přístupem a týmovým duchem.
  • Kolegu ochotného se učit, pracovat na svém rozvoji, chtít se posunout dál.

Co tě u nás čeká?

  • Spolupráce se seniorními kolegy, kteří ti pomůžou růst a budou tvým mentorem v roli konzultanta.
  • Sebevzdělání a rozvoj v přidělené oblasti například pomocí SAP kurzů.
  • Podpora projektových a firemních aktivit.
  • Analyzování potřeb zákazníka, nastavování procesů a implementování řešení.
  • Tvoření dokumentace & školení pro danou oblast SAP.
  • Podílení se na interních rozvojových projektech.

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".