Junior FI Konzultant

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Sap

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

Co tě u nás čeká?

  • Komunikace s klíčovými uživateli

  • Testování nových funkčností a procesů

  • Budeš se aktivně účastnit na našich projektech a postupně se zabydlovat v SAP FI prostředí

  • Příprava/identifikace změnových požadavků

  • Navrhování variant řešení, vytváření zadání a specifikací

  • Testování zavedení a funkčnosti dosavadních úkolů a požadavků od klienta

  • Podpora zákazníků & školení pro danou oblast SAP

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?

  • Působíš/působil jsi na roli klíčového uživatele SAPU a nyní se chceš posunout do konzultantské role

  • (Už máš alespoň 1 rok zkušeností se správou modulu FI v rámci SAP ERP systému)

  • Jsi komunikativní, se zákaznický přístupem a týmová spolupráce je ti vlastní.

  • Rozumíš účetním pojmům jako je: uzávěrka/závěrka, účetní souvztažnosti, podrozvaha, zákonu o rozpočtových pravidlech

  • Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou

  • Schopnost analyzovat obchodní požadavky a navrhovat optimální řešení

  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • AJ na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".