Tato pozice již není k dispozici.

Vedoucí Digital Channels

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Hledáme nového vedoucího nebo novou vedoucí pro naše oddělení Digital Channels. Jsme součástí útvaru Customer Value Management (dříve Digital) a vlastníme a zajišťujeme rozvoj digitálních kanálů jako jsou web, Selfcare, Mobilní aplikace a eContract. Definujeme strategii digitalizace směrem k zákazníkům. Kanceláře máme především v Českých Budějovicích, Brně a Praze, ale přidat se k nám můžete v podstatě odkudkoli.

Co u nás budete dělat?

  • Vaší hlavní náplní bude vedení a rozvoj pětičlenného týmu zodpovědného za vlastnictví a rozvoj digitálních kanálů společnosti E.ON Energie, a.s.

  • Budete vlastníkem transformačních projektů (Business ownership).

  • Svěříme vám zodpovědnost za digitální kanály:

  • public web eon.cz

  • samoobslužný portál Energie24 (B2C i B2B)

  • mobilní aplikace Energie24

  • platforma pro digitální contracting

  • Tvorba business strategie budoucího rozvoje digitálních kanálů ve vztahu ke strategii firmy a rozvoji zákaznických cest a rozvoj a správa IT služeb bude součástí vaší úlohy.

  • Čeká vás spolupráci na optimalizaci a digitální transformaci zákaznických cest.

  • Vaší úlohou bude konstantní zlepšování a optimalizaci svěřených kanálů z pohledu UX, CX a performance.

  • Očekáváme, že budete sledovat trendy v oblasti digitalizace a zavádět je do společnosti.

  • Můžete se těšit na úzkou spolupráci s IT v oblasti budoucího směřování informační architektury.

  • Ve vašich rukách bude také rozpočet a finanční plánování.

  • Nemine vás prezentace výsledků práce vedení společnosti.

  • Můžete se těšit na skupinové i celofiremní aktivity.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte zkušenost s vedením týmu

  • vaše angličtina je na velmi dobré úrovni, čeká vás přibližně 1/4 meetingů v cizím jazyce

  • vyznáte se v trendech v oblasti rozvoje digitálních kanálů a IT trendů a můžete se pochlubit alespoň pětiletou praxí v této oblasti

  • orientace na výsledek je vaší silnou stránkou

  • jste komunikativní a umíte kopat za tým

  • můžeme se spolehnout na vaše silné vyjednávací schopnosti a umíte prezentovat

  • máte řidičský průkaz sk. B

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte zkušenosti na obdobné pozici

  • vám principy projektového řízení nejsou cizí

  • se můžete pochlubit znalostí energetického sektoru