Tato pozice již není k dispozici.

Technik pro řízení a opravy vodních elektráren

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Vaším úkolem bude zajišťování rekonstrukcí, oprav, běžné údržby a revizí zařízení vodních elektráren.

  • Čeká vás spolupráce na přípravě zadání projektů a investic v rámci oddělení.

  • Při realizaci subdodavatelských prací budete spolupracovat s logistikou a dalšími útvary

  • Svěříme vám řízení subdodavatelských prací spolu se správci jednotlivých provozů.

  • Správa oblasti preventivní údržby, procesů a nasazení prediktivní údržby bude také ve vaší kompetenci.

  • Součástí náplně práce je také správa technické dokumentace (správa evidence platné dokumentace a archivu).

  • Nemine vás přejímání prací a dodávek, administrace požadavků na objednávky a schvalování faktur v rámci SAP.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro (silnoproudá elektrotechnika je výhodou, případně energetika, průmyslová automatizace)
  • jste držitelem elektrotechnické kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. – minimálně §6
  • IT technologie vám nejsou cizí, počítač ovládáte bez potíží (MS Windows, MS Office)
  • se můžete pochlubit praxí v oblasti provozní údržby strojní nebo elektrotechnologie
  • máte oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B a jste aktivní řidič/ka

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte znalosti a zkušenosti z oblasti průmyslových řídících systémů, automatizace, technologické komunikace a senzoriky
  • setkal/a jste se se řízením preventivní případně prediktivní údržby
  • vás angličtina nevyleká
  • jste někdy pracoval/a v SAPu

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová tel. 703 467 657.