Solutions Marketing Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu Marketingu a zákaznické zkušenosti hledáme nového kolegu na pozici Solutions marketing manager! Ideálně v lokalitě Praha.

Co u nás budete dělat?

  • Stanete se expertem na E.ON produkty a služby v oblasti fotovoltaiky a tepelné techniky.

  • Budete aktivně pracovat s daty a hledat marketingové příležitosti.

  • Zapojíme vás do strategických projektů.

  • Budete aktivně sledovat konkurenci, vyhodnocovat dostupná data a na jejich základě navrhovat další postup v marketingu dané oblasti.

  • Můžete se těšit na spolupráci na tvorbě a zavádění nových produktů a přípravě obchodních plánů.

  • Nemine vás spolupráce s dalšími odděleními nad analýzami obchodů, obchodních kampaní a reportingu, stejně jako monitoringem a analýzami trhu a konkurence.

  • Budete aktivně spolupracovat na vývoji nových produktů a služeb.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: David Kapin tel. +420 705 868 630

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • umíte plánovat, organizovat a máte předpoklady pro vedení jednání

  • práci na PC a s balíčkem MS Office máte v malíku

  • vystihuje vás všeobecný rozhled

  • angličtinu ovládáte na komunikativní úrovni

  • zajímáte se o nové technologie, oblast energetiky vám není cizí

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste týmový hráč

  • analytické myšlení je vám vlastní, ale jste hlava otevřená a nebojíte se ptát „Proč?“

  • můžete se pochlubit dobrou úrovní slovní a písemné komunikace a příjemným vystupováním

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".