SAP consultant - oblast HR systémů - zástup za MD/RD

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Vzdělání: Maturita
Dovednosti a odbornost
Oracle
Sap

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Vaším úkolem budou analytické a konzultační činnosti v rámci rozvoje a správy systémů a aplikací pro potřeby skupiny E.ON Česká republika.

  • Budete navrhovat a spravovat inovativní IT řešení v rámci stávajících i nových systémů s řadou integrací na okolní systémy.

  • Budete součástí týmu zabezpečujícího fungování všech agend spojených s HR (SAP HCM, HCM Oracle Cloud, SuccessFactors, MyGenius, a další).

  • Získáte možnost se zapojit do mezinárodních projektů, které vám otevřou dveře do neprobádaných oblastí.

  • Společně s businessem budete navrhovat testovací scénáře a podílet se na testování interních a externích realizací.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: 01.06.2024

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová, tel. 703 467 657.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na IT

  • znáte prostředí SAP, ideálně moduly HR-OM, HR-PA, HR-PT, HR-PY, FI-TV, WF

  • umíte analyzovat a debuggovat programy

  • domluvíte se anglicky

  • rád/a pracujete s novými technologiemi

  • preciznost a odpovědnost je vám vlastní

  • jste komunikativní a rád/a se vzděláváte

  • jste ochoten/ochotna v rozumné míře cestovat

Budeme nadšeni, pokud…

  • se vyznáte v podnikových procesech v oblasti energetiky

  • se můžete pochlubit zkušeností se systémy SAP a s integracemi

  • máte znalost OO programovacích jazyků – alespoň pro debugging

  • jste samostatný/á a zároveň vás baví být součástí týmu