Tato pozice již není k dispozici.

Projekt manažer - dotační projekty

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Na starost budete mít projektový management v oblasti inovací, energetiky, implementace chytrých sítí na národní i EU úrovni.

  • Zaměříte se na projekty na posilování a rozvoj distribuční soustavy (OPTAK, RRF, MOFO).

  • Budete analyzovat investice EG.D a jejich vhodnost pro zařazení do dotačních titulů – vč. definice potřebného systémového reportingu.

  • Také se budete věnovat analýze dopadů investičních dotačních projektů do MTP/LTP společnosti.

  • Mezi vaše kompetence bude patřit stanovení plánu plnění (milníků) a průběžné vyhodnocování plnění cílů (věcné, finanční).

  • Nemine vás metodická práce na interním nastavení procesů pro dotované investice, její průběžná aktualizace a kontrola jejího dodržování.

  • Dostanete na starost koordinaci interních i externích aktivit souvisejících s dotovanou investicí od podání žádosti o dotaci, přes realizaci až po předání do provozu včetně příslušného reportingu a výkaznictví (vč. auditingu).

  • Budete samostatně řídit svěřený projekt a dohlížet na dosažení stanovených realizačních KPI (finanční i nefinanční).

  • Aplikace metodiky řízení projektů (např. PRINCE 2) na dotační projekty bude také součástí vaší agendy.

  • Spolupráce s oficiálními orgány na národní úrovni (např. MPO)

  • Budete vystupovat jako interní „stakeholder management“ – to zahrnuje aktivní práci s relevantními útvary napříč skupinou E.ON.

  • V neposlední řadě bude mapovat národní i EU dotační příležitostí a aktivně participovat při vyjednávání nových dotačních programů.

Proč je fajn pracovat v EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel.: 602 227 220

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k Vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte VŠ vzdělání v oboru ekonomickém, technickém nebo technicko-ekonomickém

  • orientujete se v energetice a energetické politice (CZ / EU)

  • domluvíte se bez problémů anglicky i pracovních tématech (úroveň B2)

  • práce s programy MS Office máte v malíku, primárně MS Excel

  • zvládáte občasné služební cesty (i do zahraničí), také jako řidič

  • máte zkušenosti s projektovým managementem (alespoň juniorní)

  • již jste realizoval/a investiční projekt, to zahrnuje stanovení plánu (milníků), jejich kontrola, finanční plnění, reporting změn a proces eskalace (nemusí se nutně jednat o liniovou stavbu)

  • Vaše komunikační schopnosti jsou na velmi vysoké úrovni a nebojíte se být asertivní ve vyjednávání

  • mezi Vaše silné stránky patří procesní a systematické myšlení, analytické schopnosti, koncepčnost

  • jste již vytvářel/a střednědobý plán z pohledu věcného a finančního plnění

  • máte zkušenosti se zpracováním základních analýz na základě systémových dat (např. investiční plán dle jednotlivých typů staveb a jejich rozpracovanosti; analýza nákladů a vazba na použité kontrakty)

Budeme nadšeni, pokud…

  • můžete se pochlubit alespoň znalostí dotačních programů a dotačního managementu

  • umíte německy

  • již jste pracoval/a v programu SAP

  • jste nastavoval/a nebo upravoval/a interní procesy pro úspěšnou implementaci projektu v rámci liniově řízené organizace výhodou

  • jste flexibilní a nemáte problém přizpůsobovat se měnícím podmínkám

  • Vaše vystupování je příjemné a nedělá Vám problém prezentovat před lidmi

  • máte všeobecný rozhled

  • jste proaktivní a rádi se učíte novým věcem od svých zkušenějších kolegů

Proces náboru

Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Jarmila Grulová tel.: 734 430 853.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".