Tato pozice již není k dispozici.

Manažer harmonizace / Koncernový model

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Na starosti budete mít zpracování dat v Power BI.

  • Zastřešíte funkční provoz a údržbu informačního systému Globe E.ON Czech.

  • Budete lokalizovat informační systém Globe na legislativní podmínky České republiky.

  • Zajistíte implementaci úprav a změn informačního systému Globe.

  • Správa kmenových záznamů dodavatelů bude také ve vašich kompetencích.

  • Čeká vás realizace vazeb na ostatní moduly informačního systému.

  • Budete spolupracovat na vývojových projektech Globe.

  • V neposlední řadě budete mít na starost dokumentaci obchodních procesů a interního kontrolního systému.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: 1.5.2024, popř. dle dohody

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Jarmila Grulová tel. 734 430 853.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou

  • již jste pracoval/a na obdobné pozici

  • komunikace v anglickém jazyce vám nedělá problém (úroveň B2)

  • máte znalost českého statutárního účetnictví

  • práce s MS Office vám nedělá problém

  • můžeme se spolehnout na vaše komunikační a analytické schopnosti

  • rád/a pracujete v rámci týmu i projektového týmu

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte zkušenosti Power BI

  • dorozumíte se německy

  • již jste se potkal/a s IFRS

  • jste pracoval/a se SW SAP, popř. s S/4

  • jste flexibilní a přizpůsobíte se měnícím podmínkám