Interní auditor - zástup za MD/RD

Shrnutí práce
Plný úvazek
Zlin
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ
Dovednosti a odbornost
Sap

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Do Brna hledáme auditora, který bude působit v oddělení Interního auditu, které provádí audity jednotlivých procesů, poskytuje managementu ujištění o adekvátnosti a účinnosti interního kontrolního systému v rámci společností skupiny E.ON Czech. Toho je dosaženo prostřednictvím vyhodnocování procesů z pohledu corporate governance, risk managementu a compliance.

Co u nás budete dělat?

Provádění jednotlivých auditů:

  • Zajistíte přípravu programu auditu.

  • Posoudíte a zhodnotíte potencionální rizika.

  • Čeká vás analýza konkrétních auditních oblastí včetně zpracování auditního vzorku.

  • Kromě toho zaštítíte analýzu příčin zjištěných nedostatků včetně návrhu doporučení.

  • Sestavíte auditní zprávy.

  • Součástí práce je i prezentace výsledků auditů managementu.

  • Budete odpovědní za vedení předepsané auditní dokumentace.

Komunikace výsledků auditů a sledování doporučení auditů:

  • Na starost budete mít reporting a prezentaci vedoucímu útvaru Interního Auditu a manažerům auditovaných oblastí.

  • Zapojíte se do komunikace a kooperace s centrálním týmem Corporate Audit.

  • V neposlední řadě budete sledovat a hodnotit implementovaná opatření.

Plánování auditů:

  • Vaší úlohou bude analyzování interních procesů, identifikace rizik a hodnocení kontrolních mechanismů.

  • Mezi vaše úkoly bude patřit konzultace s klienty auditu a spolupráce při přípravě ročního plánu auditů.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Smlouva: na dobu určitou (2 roky)
Datum nástupu: dle domluvy
Uzávěrka přihlášek: 16.02.2024

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel. 602 227 220.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • absolvoval/a jste VŠ ideálně ekonomického nebo technického nebo IT směru

  • můžete se pochlubit pracovní zkušeností v oblasti auditu, poradenství, řízení rizik, případně zkušeností s procesy (finance, účetnictví, controlling, finanční služby, nákup, investice, správa a provoz energetických zařízení)

  • komunikace v anglickém jazyce (písemná i mluvená forma) vám nečiní potíže (znalost německého jazyka výhodou)

  • jste aktivní řidič a nevadí vám cestovat v rámci služebních cest

  • koncepční a analytické schopnosti jsou vaší silnou stránkou

Budeme nadšeni, pokud…

  • pro Vás SAP FI, SAP MM, SAP IS-U nejsou cizími pojmy

  • se budeme moci spolehnout na vaše velmi dobré komunikační dovednosti, disciplínu, preciznost a smysl pro odpovědnost

  • rádi pracujete v týmu a chcete na sobě dále pracovat

  • máte odborné znalosti (elektrotechnické nebo ekonomické) z odvětví energetiky

Proces náboru

Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel. 602 227 220