E.ON Trainee 2024 (Energetika / Data analýzy / Finance / Projektový management a vývoj produktů)

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

V rámci našeho E.ON Trainee Programu absolvujete v průběhu 12 nebo 24 měsíců stáže v různých odděleních skupiny E.ON. Získáte tak zkušenosti z různých oborů a budete si moct vybrat, který z nich vám nejvíce sedí. Volba stáží se bude odvíjet od vašich schopností, dovedností a zájmů. Podpoříme vaše další vzdělávání, rozvoj, znalost cizích jazyků a získáte svého mentora z řad managementu.

Vyberte si směr, který vám sedne

E.ON Trainee Program vám pomůže najít obor, který vás bude opravdu bavit a naplňovat. Nabízíme programy v těchto oblastech:

  • Oblast financí (od managementu pohledávek po finanční controlling) - (České Budějovice)

  • Elektroenergetika (České Budějovice, Brno)

  • Datová analýza (Praha, České Budějovice)

  • Oblast projektového managementu a vývoje produktů (Praha)

O jaký obor máte největší zájem nám prosím uveďte v přihlášce.

Pokud vás zajímá něco konkrétního, neváhejte se obrátit na našeho koordinátora programu Davida Kapina.

Termín přihlášek: 26.5.2024
Datum nástupu dle dohody (ideálně 1.9.2024)

Zaujal vás náš trainee program a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na našeho koordinátora programu Davida Kapina, tel. +420 705 868 630 , e-mail david.kapin@eon.cz.

Požadavky na pozici

Co byste ještě měli vědět

  • Program je určen zejména absolventům technických a ekonomických vysokých škol nejdéle dva roky od ukončení studia.

  • Přidat se k nám můžete na rok až dva a pak pokračovat na konkrétní pracovní pozici ve skupině E.ON Czech.

  • Angličtina je pro nás důležitá, měli byste ji ovládat aspoň na komunikativní úrovni.

  • Nevadí vám cestovat a rádi řídíte osobní auto.

  • Část programu můžete strávit i v jiném městě (Č.Budějovice, Brno, Praha), ale záleží na konrkétním plánu.

  • Vítáme fandy do zelené energie.

  • Pohovory s kandidáty budou probíhat v období duben-začátek června 2024.

  • Jedná se o práci na plný úvazek.

Proces náboru

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".