Asistent/ka jednatele

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Outlook
Excel
Powerpoint

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?
Energetika už dávno není nudný obor, ve kterém se nic neděje, a proto hledáme do našeho týmu ve společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. novou kolegyni či kolegu, která/ý podpoří kancelář vedení v Praze a bude:

  • přímo reportovat jednateli společnosti

  • podporovat jednatele při plnění jeho úkolů; potřebujeme někoho, kdo bude skutečně jeho “pravou rukou”, nejen administrativní podporou

  • pomáhat s implementací rozhodnutí vedení do společnosti, podporovat komunikační kaskádu

  • podporovat vedení při přípravě a realizaci obchodní strategie nebo jiných významných projektů

  • budete zodpovědní mimo jiné za organizaci a přípravu obsahu materiálů pro jednání klíčových členů týmu vedení společnosti, pořizování zápisů a jejich distribuci; vše v anglickém jazyce

  • organizovat akce pro nejvyšší vedení společnosti

  • sdělovat výsledky jednání vedení společnosti

  • komunikovat a spolupracovat s odděleními napříč skupinou E.ON, ale také s kolegy v centrále v Německu

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Datum nástupu: co nejdříve

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: David Kapin tel. +420 705 868 630

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?
Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme

  • máte vysokoškolské vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • můžete se pochlubit zkušenostmi v interakcích s vedením společnosti a vrcholovým management
  • komunikaci v anglickém jazyce zvládáte na úrovni C1/C2 (v angličtině budete komunikovat na denní bázi)
  • víte, jak nakládat s důvěrnými údaji
  • umíte z velkého množství informaci vybrat ty podstatné;
  • práce na PC je pro Vás samozřejmostí včetně MS Office (PowerPoint, Outlook, Excel
  • budeme se moci spolehnout na vysokou úroveň Vašich komunikačních dovedností v mluvené i písemné formě
  • aktivně řídíte osobní vůz a nevadí Vám občasné cestování v rámci služebních cest

Budeme nadšeni, pokud…

  • Vás vystihuje strategické myšlení a jste schopni si dobře řídit priority a čas
  • k práci přistupujete proaktivně, zodpovědně, spolehlivě a dokážete zachovat diskrétní přístup
  • jste pečliví, strukturovaní a se smyslem pro detail
  • máte rádi výzvy a jste ochotni vystoupit ze své komfortní zóny
  • na sobě chcete dále pracovat, učit se nové věci a celkově se rozvíjet
  • je Vaší silnou stránkou ochota posouvat věci dál a také je zlepšovat
  • rádi kultivujete dobré vztahy s lidmi