KONZULTANT BI - TABLEAU

Shrnutí práce
Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. května 2024
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Dovednosti a odbornost
Oracle
Tableau
Snowflake
Sql

dolphin consulting

Pozice

Popis pozice

Rádi bychom našli mediorního konzultanta BI se zaměřením na TABLEAU:

Jak to u nás vypadá během dne?

  • Tvorba reportů a dashboardů v Tableau

  • Business Analýza - zjišťování potřeb klienta a jejich mapování na dostupná data

  • Lze vést menší tým nebo školit zákazníky, u nás to oceníme (ale nenutíme do toho)

  • Úzká komunikace se zákazníkem při návrhu a vývoji reportů, prezentace výsledků

  • Příprava dat pro reporty

  • Někdy klient potřebuje, aby byl člověk 1x - 2x týdně onsite (Praha) - nutno s tím počítat

Požadavky na pozici

Jaké zkušenosti a znalosti bychom u nového delfína potřebovali?

  • Je nutná zkušenost mediorního charakteru s Tableau

  • Potřebujeme znalost anglického jazyka (postačí cca B1/B2)

  • Preferujeme znalost českého jazyka (alespoň na úrovni B1)

  • Velmi dobrou znalost SQL jazyka

  • Výhodou znalost nějakého ETL nástroje a dimenzionálního datového modelování

  • Výhodou může být znalost: Oracle, Snowflake, Keboola

Líbí se Vám naše nabídka? Budeme se těšit na profesní životopis a pár řádek o Vás.

Proces náboru

2 - 3 kolové výběrové řízení (online)