Tato pozice již není k dispozici.

Vývojář pro oblast virtuálního testování

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Docker

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Virtuální testování je klíčovou oblastí moderního vývoje dnešních automobilů. Díky moderní technice již není problém provádět virtuální simulace namísto testů s reálnými vozy. V Digiteq Automotive pro nás není nic nemožné. Chceš se podílet na vývoji autonomní jízdy? Zajímá Tě, jak Ti auto může usnadnit jízdu, nebo jak předcházet nehodám? Jestli se nebojíš výzev a máš chuť měnit s námi budoucnost automobilů – hledáme právě Tebe!

Právě teď hledáme kandidáty z oblasti technického vývoje, kteří hledají nové výzvy v oblasti Automotive. Baví Tě hledat nové postupy a navrhovat komplexní řešení? Chceš stát za návrhy architektury automatizovaných vývojových prostředí? Nezalekneš se vzdálených řešení skrze Docker a Cloud? Máš zkušenosti se simulacemi v oblasti Automotive? Oslovil Tě náš slogan „We make car revolution happen“? Jestli si alespoň na některou z předchozích otázek odpověděl(a) „ANO!“ pak hledáme právě Tebe!

Na čem budeš pracovat?

  • Budeš zodpovídat za technický vývoj napříč projekty a staneš se garantem pro určitou oblast jako virtuální testování, automatizace, nebo vývoj testovacího prostředí.
  • Budeš plnohodnotnou součástí vývojového týmu a výsledky Tvé práce pomohou s vývojem konkrétního asistenčního systému pro přední automobilové značky z VW Group.
  • Své znalosti budeš moci uplatnit i na projektech v rámci dalších oddělení společnosti Digiteq Automotive a v rámci kompetenčních center.
  • Tvým cílem v krátkodobém horizontu bude proniknout do problematiky projektů, ve střednědobém horizontu bude samostatné vykonávání Tobě svěřených úkolů a v dlouhodobém horizontu rozvoj strategických témat v rámci oddělení virtuálního testování.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Samostatné vývojové aktivity ve svěřené oblasti virtuálního testování.
  • Podpora vývojových aktivit ostatních členů týmu a jejich směřování.
  • Součinnost při plánování projektových aktivit a účast na projektových schůzkách.
  • Podpora projektového vedení na schůzkách se zákazníky v technických oblastech.

Co od Tebe očekáváme my?

  • Alespoň 3-letou praxi na obdobné pozici
  • Samostatnost při práci a týmovost při hledání řešení problémů
  • Nebát se přicházet s novými nápady
  • Pokročilou znalost cizího jazyka (nejlépe anglického)
  • Znalosti a přehled v oblastech jako asistenční systémy, vývojové platformy, komunikační sběrnice ve vozech, metody vývoje SW aj.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu
  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30-60 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".