Tato pozice již není k dispozici.

Vývojář modelů v Simulinku pro HiL

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Na čem budeš pracovat?

Integrační testování automobilu se v dnešní době provádí nejen na skutečných vozech, ale s výhodou také na sofistikovaných testovacích stavech pro automatizované testování elektronických jednotek - HiLech (Hardware in the Loop). Jádrem stavu je některá z dostupných real-time platforem (PXI od NI, SCALEXIO od dSPACE, nebo jiná), která umožňuje stimulovat vstupy všech jednotek a vyčítat jejich výstupy v reálném čase. Z různých důvodů není možné mít na testovacím stavu všechny řídící jednotky a komponenty reálné, a proto se vybrané musí simulovat – typicky elektrický motor, baterie a další. Základní náplní na této pozici je tvorba modelů takových jednotek v prostředí Matlab/Simulink.

Detailnější popis činností:

  • Analýza dokumentace řídících jednotek a pochopení jejich chování
  • Návrh a implementace rest-bus simulací – modelů simulujících chování jednotky pro zbytek auta na datových sběrnicích
  • Návrh a implementace modelů simulujících fyzikální interakce řídicích jednotek, komponent a prostředí
  • Integrace modelů do HILu
  • Tvorba dokumentace

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • VŠ v oblasti elektro
  • Základy modelování v Simulinku
  • Zájem o elektroniku a architekturu vozu
  • Komunikativní osobnost
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. elektrické pohony, zpracování signálů, senzorika)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky