Tato pozice již není k dispozici.

Technický specialista v automotive

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

U nás budeš

  • Pracovat na vývoji systémů, které při jízdě zajišťují komfort, asistenci řidiče a bezpečnost (klimatizace, posuvné střechy, ultrazvukové senzory, kamery, radary, nouzové brždění, atd.) nebo pracovat na nových funkcích z této oblasti (ale o tom ti zatím říci nemůžeme :-) )
  • Podílet se na koordinaci jednotlivých vývojových aktivit spojených s přiděleným systémem/funkcí
  • Účastnit se koncernových jednání s VW a ostatními značky koncernu
  • Pracovat ve vývojových systémech skupiny VW, které jsou nezbytné pro výrobu vozů
  • Komunikovat s dodavateli na denní bázi (AJ/NJ)
  • Zajišťovat zkoušky a testování přiděleného systému (v kooperaci s týmem), které potom vyhodnotíš
  • Mít možnost se účastnit inovačních projektů a workshopů
  • Mít prostor pro seberealizaci a možnost žít vývojem funkce, systému

Nabízíme Ti:

  • Příležitost k získání specifického know-how a práci na zajímavém projektu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - pátek v čase 9:00 – 14:00
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 000,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnosti

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • zájem o prostředí Automotive (ideálně už se znalostí procesů, které se v našem odvětví používají)
  • vzdělání technického zaměření (elektro, strojní, mechatronik)
  • základní znalost automobilové techniky – elektronika, komunikace na sběrnicích, diagnostika, orientace v elektroschématech, práce s technickou dokumentací, aj.
  • angličtina nebo němčina pro denní využití
  • přirozená zvídavost, sebemotivace
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • time management, samostatnost
  • ochota k služebným cestách (na zkoušky na tajných místech :-) )