Technický specialista pro elektronická zařízení

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Hledáme technického specialistu pro náš inovativní produkt “Remote Test Lab”. Cílem Remote Test Lab produktu (https://www.digiteqautomotive.com/en/product/remote-test-lab-rtl) je umožnit vzdálený přístup na testovací zařízení vývojářům a testerům automotive infotainmentu (jedná se o systém a aplikace, které jsou typicky dostupné skrze displeje a ovládací prvky ve vozidle).

Zodpovědnosti:

  • Příprava RTL produktu (testovací zařízení a počítač)

  • Cestování po klientech a doručení produktu “Remote Test Lab”

  • Instalace a zapojení produktu u zákazníků

  • Řešení technických problémů a poskytování technické podpory

  • Poskytování školení a demonstrací produktu zákazníkům

  • Komunikace s interními týmy pro podporu a vývoj produktu

Na co se můžete těšit :

Staňte se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáte zajímavou práci v rostoucím oboru a budete v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých benefitů, jako jsou:

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu

  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Požadavky:

  • Zkušenost v oblasti elektrotechniky (škola, praxe)

  • Základní schopnost číst v elektrotechnických výkresech a dle nich být schopen zapojit jednotky a dráty

  • Silné technické znalosti a schopnost řešit technické problémy

  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

  • Schopnost cestovat a pracovat s různými typy klientů

  • Znalost anglického jazyka