Technický Project Manager

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Confluence
Jira

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Aktuálně potřebujeme posilnit tým zodpovědný za projekty v oblasti testovaní elektronických řídících jednotek elektrické vozové platformy, tvorby testovacích nástrojů pro zefektivňovaní procesu testovaní a zavádění moderních způsobů testování.

Co bude Tvojí hlavní zodpovědností?

Jako projektový manager budeš řídit středně velký tým vývojářů a test inženýrů. Budeš budovat týmové know-how a budeš zodpovědný za technicky a finanční výsledek projektu.

  • koordinace a vedení projektu

  • řešení dennodenní operativy v týmu

  • motivovat team

  • prioritizovat úlohy

  • kontrolovat projektový budget a fakturovat

  • reportovat a komunikovat se zákazníkem

  • analyzovat a optimalizovat fungovaní teamu a týmových roli

Co nabízíme?

Staneš se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáš zajímavou práci v rostoucím odvětví a budeš v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých BENEFITŮ, jako jsou:

  • Individuální plán učení a rozvoje, účast na konferencích, účast na firemním inovačním programu, jazykové kurzy Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené, Sick days

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Speciální zvýhodněná cena operativního leasingu vozů Škoda (možnost mít nový vůz každý rok od 3 100 Kč/měsíc)

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši až 50 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme?

  • Zkušenosti z oblasti informačních technologií

  • Schopnost motivovat

  • Pro-zákaznicky přístup (náš zákazník náš partner!)

  • Komunikativní angličtinu (ne všichni kolegové mluví česky)

  • Prezentační a komunikační schopnosti

  • Povědomí o metodikách pro vývoj software (Scrum, SAFe, Waterfall,..)

  • Proaktivní přístup k identifikaci problémů a jejich řešení

Co oceníme?

  • technicky background (dokážeš technicky přemýšlet, nebojíš se ponořit do tématu a pochopit problém)

  • velkou výhodou bude zkušenost z Automotive

  • znalost základního vývojového cyklu softwaru, znalost životného cyklu test

  • znalost Jira a Confluence

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".