Tato pozice již není k dispozici.

Specialista Compliance

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Hledáme posilu do našeho Compliance týmu! Na této pozici budeš spolupracovat s manažerkou oddělení Compliance & Integrity při plnění nezbytných úkolů pro to, aby naše společnost mohla fungovat v souladu s pravidly definovanými skupinou Volkswagen. Náš vysněný kandidát či kandidátka by měl/měla být schopný/schopná analyzovat informace, uvažovat nad věcmi v souvislostech a zároveň být schopný pracovat samostatně na svěřených úkolech.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Spolupráce s manažerem při řešení administrativních úkolů v oblasti Compliance & Integrity
  • Komunikace s různými odděleními napříč společností při plnění svěřených úkolů
  • Podílení se na dohledu a rozvoji procesů v oblasti Compliance
  • Příprava a zajištění pravidelného interního reportingu
  • Příprava podkladů pro komunikaci s koncernem Volkswagen
  • Podpora při školení zaměstnanců
  • Příprava/vytváření a realizace komunikačních aktivit (interní komunikace compliance témat)

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • Pokročilá uživatelská znalost balíčku MS Office
  • Velmi dobré komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Orientace na detail, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Dobré analytické myšlení a schopnost uvažovat v souvislostech
  • Praxe v oblasti administrativy min.1 rok podmínkou
  • Zkušenosti s Compliance problematikou v korporátním prostředí výhodou, ale ne podmínkou

Proč bys s námi měl/a chtít spolupracovat?

  • Budeš součástí skvělého týmu, který táhne za jeden provaz
  • Budeš se spolupodílet na fungování firmy a dělat práci, která dává smysl
  • Budeš se podílet na implementaci nových interních skupinových požadavků do procesů a interních předpisů společnosti
  • Moc dobře víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Proto u nás budeš mít dostatek prostoru pro seberealizaci, profesní rozvoj i možnost odborného vzdělávání

Na co se můžeš těšit?

  • Individuální budget pro osobní rozvoj
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Možnost práce na plný či 80% úvazek
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30-60 000 Kč
  • Řadu firemních akcí