Tato pozice již není k dispozici.

Scrum Master / Project Support

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Aktuálně rozšiřujeme týmy podílející se na vývoji částí operačního systému pro novou platformu vozidel skupiny VW. Hledáme někoho, pomůže týmu posouvat se stále kupředu, pomůže s ceremoniemi a překážkami, které mohou nastat. Spolu s ostatními SM vylepšovat a hledat nejlepší cesty fungování na projektu. Nedílnou součásti na daném projektu je i administrativní podpora.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • společně s managementem se budeš podílet na vytváření nejlepších možných pracovních podmínek pro tým
  • pomůžeš týmu pochopit agilní principy
  • budeš facilitovat agilní ceremonie týmu (používáme metodiku SAFe, kterou průběžne implementujeme a zlepšujeme)
  • pohlídáš potenciální překážky a rizika v projektu i mimo něj
  • budeš úzce spolupracovat s Product Ownerem
  • postaráš se i o administrativní podporou projektu (podklady pro fakturaci apod.)

Proč právě my?

  • získáš cenné zkušenosti z oblasti vývoje v Automotive
  • poskytneme ti potřebnou podporu a školení
  • zaučí Tě a vždy Ti poradí zkušení a trpěliví kolegové
  • budeš se pravidelně potkávat, sdílet know-how a rozvíjet se s lidmi na obdobné pozici z jiných projektů
  • budeš podílet na vývoji softwaru, který bude opravdu jezdit v autech

Na co se u nás můžeš těšit?

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • příspěvek na stravování
  • teplé, studené nápoje a ovoce na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • sick days
  • zprostředkování karty Multisport
  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • zkušenosti s agilními metodami softwarového vývoje
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • plynulou angličtinu (zdaleka ne všechny naše týmy mluví česky)
  • alespoň teoretickou znalost SAFe (Scaled Agile Framework)
  • schopnost fungování v prostředí, které ne vždy umožňuje dokonalou implementaci agilních principů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".