Tato pozice již není k dispozici.

Recruitment Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

S rostoucím počtem projektů, na kterých naše specializované týmy pracují, roste i počet nových pracovních míst, které je třeba obsadit. Do našeho aktuálně 10-členného HR týmu proto hledáme novou posilu na Recruitment, která nám pomůže naše nové kolegy najít.
Budeš se věnovat práci, jejíž výsledky jsou skutečně viditelné – potkávat na chodbě spokojené kolegy, které jsi pro firmu pomohl/a získat, je super pocit. :-)

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Pro svěřená oddělení budeš řešit náborový proces od A do Z (od inzerce, přes vedení pohovorů… až po nabídku)
  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových kandidátů bude tvůj denní chleba (jsme automotive vývojová firma, takže se setkáš primárně s technickými pozicemi – IT a engineering)
  • S manažery budeš aktivně řešit jejich náborové potřeby a staneš se jejich konzultantem pro tuto oblast
  • Budeš se účastnit veletrhů pracovních příležitostí a dalších akcí pro studenty
  • Starat se budeš i o interní burzu práce (aktivně pracujeme s našimi zaměstnanci, kteří by rádi změnili svou pozici)
  • Budeš mít možnost zapojit se do různých HR interních projektů

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • máš min. 2 roky zkušeností s náborem
  • máš praxi se sourcingem a neustále hledáš nové metody a způsoby vyhledávání a oslovování kandidátů
  • máš komunikativní angličtinu – schopnost vést pohovory v AJ
  • jsi spolehlivá/ý, organizačně schopná/ý, samostatná/ý, proaktivní a přátelská/ý

Pokud Tě zajímá, jaké pozice u nás společně s hiring managery řešíme, všechna volná místa najdeš na našich kariérních stránkách, konkrétně zde: https://digiteqautomotive.jobs.cz/volna-mista

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".