R&D specialista komfortních a asistenčních systémů

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Zajímá Tě svět automobilů a hledáš práci na zajímavých projektech? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás! Staň se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Co Tě na pozici čeká?

  • Práce na vývoji komponentu
  • Samostatné řízení termínového plánu vývojových aktivit
  • Aktivní participace na projektových a koncernových jednání
  • Vedení změnového procesu v rámci daného projektu
  • Zajištění komunikace se zákazníkem i dodavateli
  • Řízení požadavků na testování a kontrola jejich výsledků
  • Aktivní účast na inovacích a interních projektech

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Zajímavou práci ve skvělém kolektivu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Systém Cafeterie
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Speciální telefonní tarif i pro soukromé použití

….A další z řady benefitů…

Zní to jako práce, která je přesně tím, co aktuálně hledáš? Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Těšíme na osobní setkání. :-)

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Min. SŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • Angličtina na úrovni min. B2, němčina velkou výhodou
  • Základní znalosti projektového řízení a automobilové elektroniky
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost samostatné i týmové práce