Projektový inženýr

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Co budou Tvoje hlavní zodpovědnosti?

  • Budeš mít na starosti koordinaci vývojových aktivit pro jednotlivé značky VW koncernu

  • V roli projektového inženýra se budeš věnovat koordinaci týmu (10-20) a plánování aktivit v různých stádiích vzniku vozu

  • Vedle samotného vývoje se budeš věnovat plánování rozpočtu, alokaci zdrojů, ale i sales managementu nebo rozvoji jednotlivých členů týmu

  • Budeš zodpovědný za dodávku služeb zákazníkům (v rámci VW koncernu a jednotlivých značek a dceřiných společností) - pravidelné plánování a reporting zákazníkovi

  • Když dojde ke změně priorit na projektu, budeš zodpovědný za adaptaci plánu a rozdělení činností do týmu

  • Bude na Tobě zajistit průběh zaškolení nových kolegů, kteří přicházejí na začátku i během probíhajícího projektu

  • Zajistit, aby přidělený tým měl pro svoji práci vše, co potřebuje (software, hardware, aj.)

  • Můžeš se podílet na interních inovativních projektech nebo se stát součástí interního týmu auditorů

Pozice projektového inženýra u nás znamená, že často sedíš na dvou židlích - jak u zákazníka s dipomacií, tak s týmem u technických řešení. :)

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Stravenkový paušál

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
    A další z řady benefitů…

Zní to jako práce, která by Tě bavila?
Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky na pozici

Neobjedeš se bez:

  • Min. SŠ vzdělání

  • Angličtiny nebo němčiny pro každodenní komunikaci (B2+)

  • Alespoň 2 let praxe s koordinací pracovní skupiny

  • Technického povědomí o architektuře a vývoji vozu

  • Schopnosti vést větší projekt a motivovat mladý kolektiv (v rámci interní i externí komunikace)

  • Prezentačních a komunikačních schopností

  • Cílevědomosti, analytického myšlení

Výhodou pro Tebe může být znalost koncernového prostředí VW nebo testovacích aktivit v rámci vývoje vozu.