Tato pozice již není k dispozici.

Product Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Zajímá Tě oblast automotive a bavilo by Tě podílet se na vývoji testovacích a měřících produktů v této oblasti? Pak jsi tu správně! Aktuálně hledáme někoho, kdo si vezme tyto produkty “pod křídla”. Není nutné mít dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici, spíše nám jde o zápal a chuť na sobě pracovat.

Co budeš dělat?

  • pomůžeš definovat produktové portfolio

  • identifikuješ potenciální nové produkty

  • podílet se budeš na na přípravě produktové strategie

  • připravíš technické produktové podklady a budeš se podílet na produktových kalkulacích

  • budeš se bavit se zákazníky a zjistíš jejich potřeby (především v rámci koncernu VW)

  • analyzuješ trh a budeš hledat potenciální příležitosti pro naše produkty

Proč právě my?

  • na Tvém názoru bude záležet - ceníme si proaktivity a nápaditosti, žádný z Tvých nápadů jen tak nehodíme “pod stůl”

  • pokud máš s produktovým managementem méně zkušeností, rádi Ti pomůžeme získat potřebné znalosti a dovednosti

  • budeš zodpovídat za produkty, které pomáhají ve vývoji automobilů budoucnosti

Na co se u nás můžeš těšit?

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi volno - dohoda o napracování poskytnutého volna

  • příspěvek na stravování

  • teplé, studené nápoje a ovoce na pracovišti

  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • sick days

  • zprostředkování karty Multisport

  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc

  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program - tarify i pro rodinné příslušníky

  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Jak si Tě představujeme?

  • máš technické či IT vzdělání a ideálně background z oblasti automotive

  • baví Tě komunikovat jak s kolegy uvnitř firmy, tak se zákazníky

  • bez problému se domluvíš anglicky, pokud i německy, budeme nadšeni

  • máš drive a obchodního ducha

  • nevadí Ti občasné služební cesty do Německa (četnost na dohodě v rámci tvých možností)

  • jako plus považujeme zkušenosti na obdobné pozici

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".