Tato pozice již není k dispozici.

Manažer oddělení TEST MANAGEMENTU

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Naše oddělení test managementu se zaměřuje na tvorbu a implementaci testovacích procesů na straně Digiteq Automotive a podporu test managementu na zákaznických projektech v rámci VWG. V souladu s koncernovými procesy a Automotive normami nastavujeme celofiremní testovací strategii. Kolegům v oblasti testování pomáháme s implementací testovacích procesů a metod. Zároveň nastavujeme komplexní řešení s přihlédnutím k individuálním potřebám zákazníků. Neustále hledáme nové výzvy a postupy v testování.

Rezonuje Ti to v uších? Super.

Pro náš tým (10-15 lidí) hledáme leadra, který nás posune vpřed a projde s námi novými výzvami v Automotive.

Co bude tvým úkolem?

Vedení oddělení jako komplexního celku s dlouhodobým cílem, což obnáší:

Vedení lidí

  • Vedení týmu s fokusem na jeho jednotlivé členy
  • Rozvoj jednotlivých lidí i týmu jako celku
  • Nábor nových zaměstnanců do týmu
  • Komunikace s členy týmu a napříč firmou
  • Podpora spolupráce v týmu/firmě

Řízení financí

  • Zajištění zisku a obratu oddělení s celofiremním cílem
  • Plánování zdrojů
  • Péče o zákazníky

Strategické řízení

  • Stanovení strategických oblastí v souladu s celofiremní strategií
  • Sledování a implementace nových trendů
  • Přispívání do celofiremní strategie
  • Rozvoj nových trendů v týmu

Na co se můžeš těšit?

  • Propracovaný systém manažerských benefitů
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Flexibilitu - Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden), sick days, pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou nad rámec zákonné dovolené - celkem 5 týdnů, plus možnost “Flexi volna”
  • … a další řadu firemních benefitů (stravenkový paušál, systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok), Multisport karta, penzijní připojištění, aj.)

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme se společně potkat!

Požadavky na pozici

Co bys měl splňovat?

  • VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • Leadership pro tebe není prázdné slovo a máš v něm alespoň 2 roky zkušenosti
  • Projektové řízení máš v malíčku
  • Prošel sis definováním procesů a jejich implementací do širšího rámce
  • Plynulá angličtina je podmínkou, aby ses domluvil ve firmě i se zákazníky
  • Pokud jsi byl někdy v roli „product ownera“ určitě se ti to bude hodit
  • Zakládáš si na dobrých vztazích a otevřené komunikaci
  • Jsi samostatný a za svá rozhodnutí umíš nést zodpovědnost
  • Dobré organizační a analytické schopnosti u nás každodenně využiješ
  • Řídíš dobře a máš na to papír (ŘP sk.B)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".