Tato pozice již není k dispozici.

Funkční vlastník za oblast vývoje HMI

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Nejprve je důležité, abys poznal/a uživatelská rozhraní Škoda Human Machine Interface (HMI), seznámil/a se tak i se všemi vstupně/výstupními uživatelskými prvky, jako jsou např. displej před řidičem (FPK), středový displej (ABT), Head-up displej, multifunkční volant a postupně se z Tebe vyprofiloval odborník v dané tématice.
  • Tvým hlavním cílem bude, naučit se číst a chápat technickou dokumentaci (statecharty, grafické specifikace), abys mohl/a mít následně na starosti i jejich tvorbu.
  • Další nedílnou náplní bude účast na vývojových schůzkách a práce na rozvoji Škoda HMI prostředí napříč všemi modely značky.
  • Dobrou představu o našemu aktuálním týmu a činnostech, kterými se zabýváme, získáš po zhlédnutí tohoto videa https://vimeo.com/547994454

Na co se u nás můžeš těšit:

  • Start-up kulturu
  • Možnost rychlého růstu
  • Skvělou podporu od kolegů, kteří se postarají o to, abys co nejdřív naskočil/a do rozjetého vlaku
  • Hi-tech pracovní prostředí – prototypy, virtuální realita, inovace a další
  • Pracujeme 37,5 hodin týdně s pružnou pracovní dobou
  • Můžeme si napracovat poskytnuté volno dopředu – flexi volno
  • A pak taky dnes už standard: stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeteria, sick days, Multisportka a spoustu dalšího – mrkni na naše stránky

Požadavky na pozici

Jaké kolegy do týmu hledáme?

  • Ideálně nadšence do světa automotive se zájmem o moderní technologie s řidičským průkazem sk. B.
  • Takové, kteří se nebojí Scrumu a Jiry, iniciativní a pečlivé, pro které je důležitý přátelský kolektiv.
  • S dokončeným minimálně středoškolským vzděláním a minimálně se středně pokročilou znalostí angličtiny, nebo němčiny (nutné porozumění technickým dokumentům).

Výhodou pro Tebe bude:

  • Orientace v UML diagramech
  • Dobrá angličtina, nebo němčina: psanou i mluvenou komunikaci se zahraničním klientem zvládneš s přehledem včetně technických pojmů a složitějších témat
  • Analytické a logické myšlení: získané informace dokážeš rychle a efektivně zaznamenávat, třídit a chápat
  • Baví tě komunikace s lidmi: s kolegy se hravě domluvíš, umíš ale i naslouchat

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky