Tato pozice již není k dispozici.

Delivery Manager operačního systému pro moderní vozy

Shrnutí práce
Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Dovednosti a odbornost
Scrum

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Společně s naší mateřskou společností Cariad participujeme na vývoji VW.OS – operačního systému pro vozy koncernu Volkswagen. Zastřešením dodávky části těchto projektů by měl měla mít na starost nově vznikající pozice Delivery Manager.

Máš technické zkušenosti se softwarovým vývojem? Jsi komunikačně silný a máš vést? Máš strategické myšlení a tah na branku? Pokud ano, hledáme právě Tebe!

Co budeš dělat?

  • budeš koordinovat práci a dohlížet na delivery několika týmů v rámci svěřeného segmentu

  • v případě problémů budeš řešit jejich eskalaci

  • budeš spouštět nové projekty

  • budeš se podílet na rozvoji businessu a strategie daného segmentu

  • budeš intenzivně spolupracovat s Area Managerem zodpovědným za chod celého segmentu

Proč právě my?

  • budeš se podílet na vývoji softwaru, který jednou bude jezdit ve vozech koncernu Volkswagen

  • zastaneš klíčovou roli v týmu o velikosti cca 120 lidí

  • nabídneme Ti příležitost pro osobní a profesionální růst v technologicky zajímavém a inovativním prostředí

Na co se můžeš těšit?

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • příspěvek na stravování

  • teplé, studené nápoje a ovoce na pracovišti

  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • sick days

  • zprostředkování karty Multisport

  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc

  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od tebe očekáváme?

  • silné zázemí v oblasti softwarového vývoje, ideálně ve světě automotive

  • zkušenost s řízením projektů různé velikosti, schopnost být jednotným bodem pro eskalaci, komunikaci se zákazníky, řízení rozpočtů a projektových milníků

  • schopnost identifikovat a řídit high-level rizika projektu a řídit kapacity na projektu

  • schopnost podílet se na business developmentu, identifikaci nových příležitostí a spuštění nových projektů

  • zkušenost s agilními metodikami a frameworky (např. Scrum, Kanban, SAFe)

  • vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtině (němčina výhodou)

  • schopnost být jednotným kontaktním bodem pro zákazníky, dodavatele a ostatní role v rámci projektů