Tato pozice již není k dispozici.

Career Path Specialist (náhrada za MD)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Jako firma stále rosteme a počet našich zaměstnanců se rychle navyšuje, abychom o ně mohli lépe pečovat, rozšiřujeme náš tým Rozvoje a vzdělávání. Ke kolegyním Ivče a Lence hledáme parťáka nebo parťačku, který/která nám pomůže zajišťovat rozvoj našich týmů.

Co Tě čeká?

  • Úzká spolupráce s týmem Learning&Development
  • Tvorba a správa kompetenčních modelů a následná příprava kariérních plánů ve spolupráci s manažery
  • Spolupráce při stanovování cílů a jejich vyhodnocovaní
  • Odpovědnost za přípravu a realizaci Performance Managementu (PM) napříč firmou
  • Implementace procesu PM do HR informačního systému ve spolupráci s IT
  • Podpora při realizaci talent poolu
  • Vytváření rozvojových plánů
  • Kariérní rozhovory
  • Budete součástí AC/DC
  • Podpora zaměstnanců a manažerů při naplňování rozvojových potřeb
  • Komunikace s jednateli a managementem

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Příležitost k získání specifického know-how
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Program Multisport
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

..a spoustu dalšího :)

Zní to jako práce pro Tebe? Zašli nám svůj životopis.
Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Jak si představujeme Tvůj profil?

  • Máš předchozí zkušenost s tvorbou kompetenčních modelů a znalost jejich návazností do ostatních personálních procesů
  • Sleduješ trendy v oblasti vzdělávání a rozvoje
  • Máš zkušenosti s OKR
  • Umíš dobře komunikovat a podporovat interní zákazníky v dosahování jejích cílů v oblasti osobního rozvoje
  • Jsi samostatný/á a zodpovědný/á
  • Není ti cizí balíček MS Office
  • Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni
  • Jsi parťák do týmu

Výhodou jsou:

  • Zkušenosti s přípravou, či hodnocením AC/DC
  • Zkušenosti z oblasti Automotive