Tato pozice již není k dispozici.

C vývojář/ka operačního systému pro moderní vozy

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozici C vývojář. Společně budeme vyvíjet funkce produktu, který definuje klíčové vlastnosti vozidel pro příští desetiletí.

Co budeš dělat:

Budeš se podílet na vývoji nových aplikací, které budou nasazeny v budoucích automobilech (vyrábět se budou od roku 2025). Pro naše zákazníky v koncernu VW vyvíjíme např. tyto produkty:

  • Synchronizace času

  • Bezpečnost komunikace na sběrnicích

  • Detekce neočekávaného vybití baterie

Nezůstává ale jen u nich, nové projekty přicházejí každý rok.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň:

  • Staneš se členem agilního týmu (velikost 5-8 lidí), který implementuje aplikace pro systém založený na linuxové platformě specifické pro Automotive s názvem VW.OS.

  • Tvůj kód budou kontrolovat ostatní členové týmu a naopak. Důležitá je kvalita kódu, dodržování architektury a solidní pokrytí testy.

  • Budeš implementovat funkce v jazyce C v rámci AUTOSAR Classic

  • Budeš muset porozumět požadavkům zákazníka na dodávaný software, jeho detailní specifikaci a podílet se na její tvorbě.

  • Tvůj kód bude muset být v souladu s normami pro automobilový průmysl (AUTOSAR coding guideline) a procesy (ASPICE).

Proč bys s námi měl/a chtít spolupracovat:

  • Budeš obklopen/a zkušenými kolegy, od kterých se můžeš učit.

  • Nabízíme mentorské a vzdělávací programy, školení, jazykové kurzy.

  • Můžeš pracovat na dálku i z kanceláře. Záleží jen na Tobě.

  • Máme férové a transparentní vedení.

  • Budeš se podílet na vývoji jedné z nejmodernějších automobilových platforem současnosti (VW.OS).

  • Čekají nás výzvy: mnoho produktů vzniká od nuly prototypovým způsobem.

  • Budeš ovlivňovat a utvářet funkčnost budoucích vozů (Audi Trinity, Porsche eMacan…).

  • Jsme v České republice s přímými kontakty na zákazníky a kolegy v zahraničí (Německo, Srbsko).

Na co se můžeš těšit:

  • Další vzdělávání dle potřeb projektů a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený týdenní pracovní úvazek (37,5 hodiny)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Sick days

  • Stravenkový paušál

  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz značky Škoda na operativní leasing za zvýhodněnou cenu

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc

  • Systém Cafeterie od 4 000 Kč/rok

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy

  • Firemní akce

Požadavky na pozici

Jak si představujeme Tvůj profil:

  • Máš vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky, informačních systémů, softwarového inženýrství nebo podobné.

  • Jsi programátor/ka, nejlépe v jazyce C, a máš alespoň základní znalosti linuxových systémů.

  • Jsi schopen/schopna komunikovat anglicky.

  • Znalost nástrojů jako Jira, Conan, Jenkins, Git, Codebeamer bude Tvou výhodou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".