Tato pozice již není k dispozici.

C/C++ Developer pro vývoj simulačních nástrojů

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Linux
Git
Jenkins
Bash
Jira

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

V rámci oddělení testovacích zařízení a prototypů rozšiřujeme vývojový tým, který vyvíjí nový simulační nástroj určený pro testování jednotek infotainmentu vozů koncernu VW prostřednictvím simulací sběrnicových komunikací (CAN, Ethernet).

Na čem tým pracuje?

  • Vyvíjí simulační aplikaci.

  • Vyvíjí simulační modely.

  • Vyvíjí do kernelu Linuxu.

  • Vytváří specializovanou distribuci Linuxu.

  • Tvoří licenční model softwaru.

Technologie, které používáme:

C / C++, Embedded Linux, GIT, Jira, Jenkins

Co budeš dělat?

  • Můžeš se specializovat na jednu z výše uvedených činností nebo jejich kombinaci.

  • Budeš pracovat v 5členném agilně řízeném týmu.

  • Budeš psát Unit testy.

  • Na Tvém názoru bude záležet – tým má velký vliv na konečnou podobu produktu.

  • Naučíš se spoustu věcí o současných trendech a moderních technologiích v oblasti Automotive.

  • Budeš se podílet na tvorbě technické dokumentace.

Na co se můžete těšit?

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu

  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní

  • vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • teplé a studené nápoje na pracovišti

  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • sick days

  • zprostředkování karty Multisport

  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit * si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)

  • příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc

  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od tebe očekáváme?

  • Pokročilá znalost C/C++

  • Znalost OS Linux

  • Schopnost skriptování Bash

  • Znalost verzovacích systémů, ideálně GIT

  • Zkušenost se psaním Unit testů

  • Komunikativní znalost angličtiny

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky