Area Manager pro softwarové oddělení

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Co budeš mít na starosti?

  • Budeš úzce spolupracovat s Chapter Managerem zodpovědným za nábor a rozvoj lidí.

  • Budeš zodpovědný za vedení a rozvoj businessu v rámci oddělení.

  • Společně s týmem manažerů se budeš podílet na vytváření strategie oddělení.

  • Zajistíš, že projekty poběží v souladu se zvolenou metodologií řízení (SAFe, Scrum).

  • Tvými přímými podřízenými budou Product Owneři zodpovědní za jednotlivé produkty

  • Budeš zodpovídat za projektové portfolio - finanční plánování, rozpočet, kapacity, delivery a nové projekty.

  • Povedeš jednání se zákazníky - budeš zajišťovat zákaznické potřeby v souladu s možnostmi firmy a strategií ve svěřené oblasti.

  • Budeš se podílet na strategickém rozvoji firmy a ve spolupráci s kolegy aktivně podporovat inovace v rámci DQ.

  • Postaráš se o to, aby výsledky práce Tvých tymů byly vidět – jak uvnitř firmy, tak směrem k zákazníkům nebo veřejnosti.

Proč právě my?

  • Rozvoj lidí je jednou z našich hlavních priorit. Poskytneme Ti velkou podporu i v Tvém rozvoji.

  • Budeš se s námi spolupracovat na vývoji softwaru, který jednou bude jezdit v koncernových autech.

  • Můžeš u nás realizovat své nápady. K novým nápadům přistupujeme s otevřenou hlavou, žádný nápad nehodíme „jen tak pod stůl“.

  • Staneš se součástí sehraného manažerského týmu, který Ti bude v případě potřeby velkou oporou.

Na co se můžeš těšit?

  • Propracovaný systém manažerských benefitů

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Flexibilitu - Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden), sick days, pružnou pracovní dobu

  • Dovolenou nad rámec zákonné dovolené - celkem 5 týdnů, plus možnost “Flexi volna”

  • … a další řadu firemních benefitů (stravenkový paušál, systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok), Multisport karta, penzijní připojištění, aj.)

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme se společně potkat!

Požadavky na pozici

Jaký je ideální kandidát?

  • Máš zkušenosti s rozvojem businessu a vedením projektů.

  • Máš zkušenosti z prostředí softwarového vývoje a znáš agilní metodiky vývoje (Scrum, SAFe,…).

  • Dokážeš přemýšlet out-of-the-box, nebojíš se experimentů a podporuješ inovace.

  • Efektivně volíš styly vedení lidí podle konkrétní situace.

  • Dobře a pochopitelně prezentuješ své vize a systematicky pracuješ na strategii jejich naplňování.

  • Jsi schopna/schopen sebevědomě a srozumitelně prezentovat před různými publiky.

  • Mluvíš plynně anglicky (potřeba pro komunikaci se zákazníkem).