Tato pozice již není k dispozici.

Account Manager (Dentsu Creative)

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. ledna 2024
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Dentsu Creative hledá posilu na pozici Account Manager

Jsme kreativní nadšenci. Naší srdeční záležitostí je kreativní marketing, díky kterému doručujeme zážitky napříč všemi marketingovými kanály. Stále hledáme nové výzvy a cesty, jak posunout komunikaci našich klientů. Pracujeme v týmu 45 lidí, profesionálů, kamarádů a bláznů. Teď k sobě hledáme další osobnost, která s námi bude vytvářet kampaně pro mezinárodní i lokální značky.

Jako Account Manager budeš:

  • realizovat a řídit kampaně klientů od A do Z na projektové bázi.

  • dennodenně komunikovat s klienty velkých mezinárodních značek či menších lokálních.

  • plánovat a kontrolovat průběžně plnění budgetu.

  • dohlížet nad projektovou dokumentací.

  • pomáhat s přípravou tendrů.

  • zapojovat se do interních procesů.

  • rozvíjet juniornější kolegy z týmu

  • spolupracovat napříč všemi týmy v agentuře, externími dodavateli a mediálními agenturami jednotlivých klientů.

Co potřebuješ, aby se ti s námi dělalo dobře?

  • Empaticky vnímat potřeby klientů stejně tak, jako vycházet s kolegy.

  • Týmového, kreativního a analytického ducha.

  • Bude se ti hodit schopnost autenticky a přesvědčivě komunikovat i řešit náročné situace.

  • Být klientům odborným partnerem, který dotáhne každou situaci a projekt do konce.

  • To vše v češtině i angličtině.

  • Vyznat se v agenturním životě, cítit se v něm přirozeně, nebát se ptát a předávat své znalosti dál.

  • Bude se ti hodit samostatnost a velká dávka odpovědnosti.

\=> Jednoduše chceme k sobě člověka, který si svou práci umí zorganizovat, vnímá každý detail, ale má i nadhled nad celým projektem. Account managera/ku, který/á má rád/a pořádek, uřídí celý projekt a lidi v něm.

Co za to?

  • Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru, jak z našich řad, tak i z českého trhu.

  • Rádi se inspirujeme a svoje úspěchy i pády vzájemně sdílíme.

  • Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému člověku.

  • Snídaně, svačiny, obědy – to vše od našeho vlastního kuchaře

  • Časovou flexibilitu včetně případných home officů (2x týdně)

  • Spolupráce nejen s brandy/týmy v rámci Dentsu CZ, ale také v rámci Dentsu Inc.

  • Podporu profesního a osobního růstu - interní/externí školení a workshopy, vzdělávací platformy a možné nástroje i ke samostudiu

  • Neformální akce a sportovní aktivity (jóga, vlastní gym, teambuilding, sázení stromků pro Lesy ČR, Do práce na kole, Trhy neziskovek, Vánoční dárky pro děti z dětských domovů, vzdělávání dětí v oblasti médií, spolupráce s Agora 7 atd.)

  • 25 dní dovolené a k tomu 9 dní volna navíc

  • Finanční odměnu podle tvých zkušeností

  • Naše kanceláře jsou otevřené nejen pejskům, ale také dětem

  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz

  • Možné využití péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy.cz

  • Další si necháme až na osobní setkání, tady poznáš, jací jsme, a to je ten největší benefit, který Ti můžeme dát.

Požadavky na pozici

  • čeština i angličtina na velmi dobré úrovni

  • proklientský přístup

  • zkušenost na obdobné pozici v agentuře min 2 roky

Proces náboru

Pokud se chceš stát naší součástí, ozvi se nám s pár řádky o Tobě a přiloženým CV.
Těšíme se na osobní setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".