Account Executive - Dentsu

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Chceš se s námi podílet na rozvoji značek našich klientů, mezi které patří například Komerční banka, MOL Česká republika, Yello nebo Husquarna? Pro naše nové i stávající klienty hledáme posilu, na pozici Account Executive.

Naše práce je hodně o komunikaci (v týmu, napříč odděleními v Dentsu, s klientem), ale také o práci s daty, Excelem a Powerpointem (analýza výzkumů, kontrola statistik, vytváření média plánů a reportů, fakturace kampaní, tvorba prezentací pro vyhodnocení kampaní).

Jsi připraven/a odstartovat svou mediální kariéru v Dentsu?

Co Tě u nás čeká:

  • Plánování mediálních kampaní a zpracování briefů – nejprve se supportem seniorního kolegy a do budoucna samostatně

  • Vytváření neotřelých řešení pro různé klienty – nejen toho svého primárního, ale i další značky z našeho rozrůstajícího se portfolia

  • Analýza, vyhodnocení výsledků pro klienty, příprava požadovaných výstupů a prezentací mediálních strategií

  • Zajištění kvalitního fungování kampaní v oblasti rozpočtu a správy fakturace

  • Každodenní komunikace s klienty, interními/externími dodavateli

  • Spolupráce a inspirace napříč Dentsu týmy – v samotném klientském týmu budeš mít i kolegy z Online, Nákupu, Research, Strategy atd.

  • Práce na klientech v českém i anglickém jazyce

A co za to?

  • Možnost zahájit svou marketingovou kariéru v jedné z nejsilnějších agentur v ČR i na světě.

  • Staneš se součástí naší mediální party, která vždy táhne za jeden provaz

  • Zorientuješ se v mediích a postupně si sáhneš na zajímavé klienty a velké značky

  • Jsme součástí stabilního korporátu, stále si však držíme startup atmosféru a týmového ducha.

  • Podpora profesního a osobního růstu

  • Skvělé benefity jako například:

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc),

  • flexibilní pracovní doba a homeoffice (hybridní režim podle domluvy)

  • moderní kanceláře v Holešovicích: občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy, firemní kuchař

  • Stravenky a možnost Salary Swap u Benefit Plus karty

  • Zvýhodněná multisport karta

  • Hedepy – možnost využití terapie/coachingu online

  • uLekare – možnost využití pro celou rodinu

  • Výhody vyplývající ze spolupráce s našimi partnery (například Dr.Max, Home & Cook)

  • Vzdělávání – externí/interní (od pravidelných přednášek, přes specifické workshopy až k účasti na externích odborných konferencích)

  • Firemní notebook, telefon a tarif

  • Sportovní/společenské akce a další aktivity na podporu vzájemné dobré spolupráce

Požadavky na pozici

  • Orientovat se v MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu (nebát se hrát si s prezentacemi a textem

  • Mít chuť pracovat s daty (marketing je datech, např. práce s reporty i budgety, musíš na to být přípraven/a; zbytek Tě naučíme).

  • Organizovanost, pečlivost, dobrý time-management a odolnost vůči stresu

  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti – týmu i klientovi rozumíš a dokážeš informace kvalitně předat

  • Komunikovat a aktivně řešit nenadálé problémové situace (ad hoc starty kampaní, argumentace, kritické myšlení).

  • Proaktivní fungování – nebojíš se říct vlastní názor, přijít s novinkou a obhájit si ji před klientem, sleduješ marketingové trendy (máš pro klienta přidanou hodnotu)

  • Český jazyk (úroveň rodilého mluvčího) a anglický jazyk (alespoň mírně pokročilá znalost je nutnost)

Proces náboru

Našel/a jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět zasláním CV. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku s kolegy z Dentsu, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".