Financial Accountant / Finanční účetní - Dentsu

Shrnutí práce
Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok
Dovednosti a odbornost
Excel

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Do našeho vyladěného týmu hledáme posilu na pozici Finanční účetní.
Jsi pečlivý/á, máš smysl pro humor a miluješ účetnictví? Chceš být v prostředí prima lidí, psů a koloběžek? Tak neváhej a ozvi se nám!

Co tě v práci čeká:

  • Kompletní zpracování účetnictví

  • Vedení kompletní daňové a účetní evidence

  • Zpracováním přiznání DPH

  • Reporting, práce v Excel

  • Spolupráce na přípravě DPPO a auditu

  • Spolupráce při měsíční/roční uzávěrce

  • Zpracovávání účetních dokladů

  • Oceňování a účtování majetku

  • Komunikace s úřady a jinými institucemi

  • Kontrola správnosti faktur

  • Spolupráce při auditu a daňovém přiznání

  • Samostatná práce, ale také práce v týmu

Ozvi se nám, pokud:

  • S účetní a daňovou problematikou jsi v kontaktu alespoň 2 roky

  • Znáš podvojné účetnictví, DPH

  • Umíš dobře v Excelu a Outlooku

  • Máš oko pro detaily, jsi samostatná/ý a komunikativní

  • Baví tě čísla

  • Máš zkušenost s programem 6k (výhodou)

  • Angličtina (výhodou)

Na co se můžeš těšit:

  • 25 dní dovolené a k tomu 9 dní volna navíc

  • Časovou flexibilitu a možnost využití Home Office

  • Firemní notebook

  • Nálož benefitů (Multisportka, dog a baby friendly office, jóga, tělocvična ve firmě, různé sportovní a společenské firemní akce - snídaně, teambuildingy, sázení stromků pro Lesy ČR…)

  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu uLekare.cz

  • Snídaně, svačiny, obědy – to vše od našeho vlastního kuchaře

  • Rozvojové aktivity formou interního i externího školení

  • Příjemné prostředí a moderní kanceláře nedaleko centra Prahy

Tak co, jdeš do toho s námi? Pošli nám svůj životopis a pár řádků o sobě ;)
Budeme se těšit na setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".