Tato pozice již není k dispozici.

Business / Data Analyst

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Aktuálně rozšiřujeme náš Data&Solutions tým a hledáme šikovného analytického člověka, kterého baví práce s daty, a který by chtěl vstoupit do svižného marketingového prostředí. V týmu máme profíky na datovou architekturu, transformace i vizualizace dat. Díky tomu dokážeme našim klientům dodat komplexní řešení, a hlavně se při práci nikdy nenudíme. Rád bys byl/a naší posilou? Tak čti dále! 😊

Co budeš mít u nás na starosti?

  • Analýzu a intepretaci (především) mediálních dat – to je oč tu běží
  • Dolování dat z primárních a sekundárních zdrojů
  • Rozvoj, implementaci a udržování databází a datových systémů
  • Intenzivní spolupráci v týmu – budeš propojovat jednotlivé kolegy

Tato pozice je pro tebe, jestli:

  • Máš předchozí zkušenost s data managementem, data engineeringem a/nebo reportingem
  • Znáš Python, SQL
  • Rozumíš si s Power BI
  • Máš dobrou angličtinu (psanou i mluvenou)
  • Jsi team player – tým je menší, ale za to je spolupráce intenzivnější
  • Máš analytické myšlení a baví tě práce s daty

A co u nás získáš?

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci v oboru, ale i fajn lidi
  • Zajímavé projekty a klienty ve světě marketingu – mediální data jsou fun
  • Flexibilní pracovní dobu a skvělé pracovní prostředí od designové kanceláře po kuchaře v officu a další vychytávky jako třeba vlastní gym nebo fotbálek
  • Home office podle potřeby
  • Dog friendly office
  • Občerstvení, dobrá káva/čaj – unlimited 😊
  • A finanční ohodnocení, na kterém se shodneme

Obecně platí, že Tě musí Tvoje práce bavit, máš zájem se rozvíjet a učit se nové věci. Pokud už za sebou máš pár let zkušeností a inzerát Tě zaujal, napiš nám! Rádi Tě uvidíme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".