Junior Programmatic Consultant (PPC) - iProspect

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Google ads

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu. Svět, ve kterém žijeme se nám mění pod rukama každou chvilku. Jestli Tě baví dynamická práce plná zajímavých výzev a učení se novinek z oblasti digitální reklamy, neváhej a přihlas se k nám.

Těšit se můžeš na:

  • Příprava strategie pro klienta (taktická část).

  • Odborný dohled nad průběhem kampaní a plnění KPIs.

  • Správa kampaně v prostředí různých PPC systémech (převážně Google Ads a Sklik).

  • Analýza a vyhodnocení výsledků.

  • Dennodenní chléb jsou sice displayové a YouTube kampaně, nicméně v našem oddělení řešíme nejen správu a optimalizaci, ale také „big picture“, tedy jak fungují všechny online kanály společně, kde sehnat nejkvalitnější data, jak měřit web a kampaň vyhodnocovat.

  • Implementujeme nové technologie a objevujeme nové postupy, anebo se bavíme s Publishery.

Co u nás získáš

  • Naučíš se nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu.

  • U nás implementujeme nové technologie a objevujeme nové postupy, anebo se bavíme s Publishery.

  • Naučíme Tě to, co sami nejlépe umíme – zkrotit reklamní systémy, zvládnout, nastavit a optimalizovat dobrou kampaň.

  • Prima benefity (firemní kuchař, káva, jóga, kondiční tréninky, výhodná multisport karta, dog friendly office,…).

  • Vzdělávání se na nejrůznějších workshopech.

Požadavky na pozici

Vítané zkušenosti

  • Pokročilá znalost MS Office.

  • Angličtina na komunikativní úrovni - ať se neztratíš v systémech a dokážeš si přeložit email, který nám z globálu nebo od některého z klientů přijde.

  • Analytické myšlení a schopnost pracovat s větším množstvím dat - nebát se čísel a umět se v nich zorientovat.

  • Být kreativní v hledání nových postupů/mít nápady, jak by se daly zlepšit online kampaně - v tom ti pomůže pokud se o online skutečně zajímáš a sleduješ novinky.

  • Týmovou spolupráci – i když očekáváme samostatnost u přidělených úkolů, na projektech/klientech pracujeme společně.

  • Preciznost – nebouchat věci rychle, raději vše několikrát zkontrolovat, aby se předešlo problémům.

  • Odolnost vůči stresu – klienti dokážou občas zatlačit na pilu.

  • Jít k jádru věci – omáčka kolem nás ani klienty nezajímá, chceme jednoduchost, systematičnost a jasnost ve věcech.

  • Znalost online mediálního prostředí, kampaňové a webové analytiky výhodou.

  • Čeština na úrovni rodilého mluvčího.

Proces náboru

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu. Těšíme se na reakci a případné setkání!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".