Digital Senior Account Manager (iProspect)

Plný úvazek
Praha
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Rozšiřujeme náš digitální tým v iProspectu a hledáme zkušeného kolegu, který už nějaký ten pátek v mediálním světe strávil. Ví, jak to v agentuře chodí a pořád ho to baví! Spolupracovat bude na našem novém klientovi - Komerční bance, která je jedním z nejkomplexnějších zadavatelů na českém trhu.

Co Tě u nás čeká?

  • Plánování zajímavých online kampaní, vedení klienta/ů a každodenní komunikace s nimi.

  • Příprava prezentací mediálních strategií a zkoušení nových věcí, které na trhu ještě nikdo nedělal.

  • Konzultace, analýza a vyhodnocení výsledků pro klienta.

  • Rozvoj klienta, návrh nových služeb a technologií, které značce pomohou růst.

  • Přehled o všech kanálech online marketingu a hledání inspirace napříč týmy.

  • Vyjednávání podmínek s dodavateli.

Těšit se můžeš na:

  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál.

  • Spolupráci s celou agenturou Dentsu, nejen v České republice.

  • Flexibilní pracovní dobu a home office (hybridní režim dle domluvy).

  • Podporu profesního a osobního růstu - interní/externí školení (od pravidelných přednášek, přes specifické workshopy až po účast na externích konferencích).

  • Sportovní aktivity (jóga, vlastní gym, Multisport karta).

  • 25 dní dovolené a dny volna navíc (až 34 dní volna v roce).

  • Dogs and kids friendly office.

  • Vlastní bistro - kuchař v Dentsu kacelářích.

  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz.

  • Péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy.cz (1x měsíčně terapie zdarma) a dnů duševního zdraví.

Požadavky na pozici

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Zkušeností z agentury nebo od klienta na obdobné pozici.

  • Znalosti strategického fungování programatických kanálů (social, PPC, RTB).

  • Velmi dobrých komunikačních a prezentačních schopností – týmu i klientovi zkrátka rozumíš.

  • Proaktivního fungování – nebojíš se říct vlastní názor.

  • Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly.

  • Ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu.

  • Umění ohlídat si termíny, a to i u druhé strany.

  • Angličtiny na komunikativní úrovni.

  • Pokročilé znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu.

Proces náboru

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč bys byl/a zrovna Ty ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu.

Těšíme se na reakce a případné setkání!