Tato pozice již není k dispozici.

C# programátor /ka pro SmartManufact uring

Plný úvazek
Otrokovice
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Continental Česká republika

Pozice

Popis pozice

Chceš být ajťákem ve velkém mezinárodní firmě? Chceš se přímo podílet na vývoji systémů, které pak běží ve 20 závodech po celém světe? Jsi vývojář, SW developer, programátor? Důležitá je Tvá chuť a zápal pro vytváření spolehlivých aplikací.

Digitalizace u nás v Continentalu roste každý den. V našem týmu řídíme digitalizaci pro výrobu pneumatik a hledáme nové parťáky do vývojového týmu!

Používáme moderní technologie – C#, micro-services, docker/kubernetes a další. Otevřeně a férově spolupracujeme v mezinárodním IT týmu, navštěvujeme naše závody v 14 zemích světa, řešíme problémy a přání našich uživatelů. Jsme hrdí, že přispíváme k větší bezpečnosti na cestách, vysoké kvalitě i skvělým vlastnostem našich pneumatik.

Co Tě čeká:

  • Programování v C#, .NET, tvorba vizualizací v SCADA systému (Genesis64)

  • Agilní vývoj našeho vlastního systému pro sběr a analýzu procesních dat

  • Zlepšování architektury systému

  • Monitorování infrastruktury a běhu našeho systému

  • Podpora výrobních systémů ve 20 závodech Continental Tires (Evropa, Asie, Amerika)

  • Práce v mezinárodním týmu a možnost zlepšit a udržovat svou angličtinu 👍

  • U nás budeš mít i dobrou možnost mezinárodních služebních cest, pokud budeš chtít.

Proč u nás?

  • Jde nám o bezva tým, kde každý může ukázat, že za to umí vzít

  • Jsme dobrá parta ajťáků, která spolu ráda tráví čas i mimo kancelář

  • Podporujeme individuální rozvoj na základě potřeb jednotlivců bohatou škálou školení a vzdělávání nejen v Česku (mentoring, školení nebo global internal Software Academy, …

  • Dostaneš mimo jiné výkonný služební notebook a iPhone

  • Můžeš si namixovat práci z domova nebo z našich zbrusu nových kanceláří

  • Mrkni, jak pracujeme s kolegy z Hannoveru https://www.continental.com/it-needs-you/

  • Podívej se na detaily toho, co nabízíme na https://www.continental.com/en/career/working-at-continental/what-we-offer/

Pošli nám svůj životopis (ideálně rovnou v angličtině), rádi s Tebou probereme všechny otázky a poskytneme maximum informací při osobním setkání nebo přes Teams (umíme obojí a rádi Ti vyjdeme vstříc).

Požadavky na pozici

Co potřebujete pro práci v našem týmu:

  • Bylo by super, kdybys měl zkušenosti:

s vývojem aplikací v C#, .NET (ideálně 3 a více let)
s podporou a provozem výrobních systémů (není zásadní, ale bereme to jako výhodu)

  • Schopnost komunikace anglicky slovem i písmem

  • Motivace učit se nové technologie a posouvat sám sebe osobnostně i technicky

Jaké IT technologie používáme v našem týmu:

  • C#, .NET8

  • Microsoft SQL Server

  • GitHub

  • CI/CD, Jenkins, Octopus

  • Visual Studio/Rider

  • ICONICS/Genesis64 (not mandatory)

  • Docker/kubernetes