Tato pozice již není k dispozici.

Příležitost pro absolventy elektro - Analytik desek plošných spojů

Plný úvazek
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Continental Česká republika

Pozice

Popis pozice

Jste nadšenci do elektroniky a rádi byste se stali součástí moderní výroby elektronických komponentů do aut?
Staňte se co nejdříve součástí našeho týmu a dostanete náborový příspěvek 50 000 Kč.
Stejnou částku dostanete, pokud se za prací přestěhujete.

Co Vás čeká:

  • budete provádět analýzy desek tištěných spojů a hotových produktů pro automobilový průmysl

  • součástí Vaší práce bude i návrh nápravných opatření a vedení záznamů o provedených analýzách

  • Vaše pracovní místo bude v čisté a moderní výrobě

  • můžete se těšit také na osobní i kariérní rozvoj - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!

Za Vaši práci Vás odměníme:

Kandidáti, kteří nastoupí, od nás získají náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč.

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů:

  • Náborový příspěvek 50 000,- Kč

  • Příspěvek na relokaci ve výši 50 000,- Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Týmové odměny + příplatky za směny

  • Placené přesčasy

  • Benefit Plus karta v hodnotě 6.500,- Kč/ rok

  • Možnost využití Multi-Sport karty

  • Půlroční bonus za docházku (50% mzdy)

  • Příspěvek na stravování (111,- Kč za odpracovanou 12hod. směnu)

  • Příspěvky na dětskou rekreaci

  • Možnost využití fyzio centra

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky na pozici

CO POTŘEBUJETE PRO TUTO PRÁCI:

  • Maturitní vzdělání v oboru elektro

  • Ochotu pracovat na směnný provoz

  • Analytické myšlení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".