Operátor výroby -ELEKTROMOBILA- mzda až 35.000 Kč

Plný úvazek
Úžice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Minth CZ s.r.o.
Minth CZ s.r.o.

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Máte zkušenosti z výroby v automotive? Nevadí Vám vícesměnný provoz? Jste z Kralup a okolí a chcete pracovat v čistém prostředí?
Neváhejte a ozvěte se nám.

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Dodržování technického postupu
  • Snadná montážní činnost
  • Kontrola zhotovených výrobků

Požadavky na pozici

  • Zručnost a technické myšlení
  • Pozitivní myšlení a flexibilita
  • Zkušenosti na podobné pozice výhodou
  • Znalost sváření a zkušenosti s roboty výhodou

Proces náboru

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Bonusy a prémie

  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek za směnný provoz + zákonné příplatky

  • 25 dní dovolené

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou

  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti

  • Možnost kariérního růstu například na pozici Team Leader

Jedná se o práci ve třísměnném provozu (6-14,14-22,22-6)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".