BI datový/á analytik/čka

Shrnutí práce
Částečný úvazek
Prague
Plat: 46,5K až 50K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Sap
Power bi
Sql

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a sociální práci a rovněž projekty aktivně řešící problematiku změny klimatu.
Působíme ve více než 20 zemích světa vč. ČR a v současné době pro nás pracuje více než 3000 zaměstnanců.

Naše centrální HR oddělení aktuálně rozšiřuje svůj tým o BI datového/ou analytika/čku. Pokud Vás baví datové analýzy a láká Vás mít klíčovou roli v oblasti HR reportingu v jedné z největších neziskových organizací ve střední Evropě, hledáme právě Vás!

Nástup: dle dohody, čím dříve, tím lépe

Místo pracoviště: Praha 2

Úvazek: 0.5-1, dle domluvy

Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Plat: 46.500-50.000 hrubého při plném úvazku (dle zkušeností)

Co Vás na této pozici čeká?

  • Zastřešení agendy reportů nad HR databází pro ČR a zahraniční mise;

  • vývoj a správa datových modelů, propojování datových zdrojů;

  • tvorba reportů / dashboardů v PowerBI a následná prezentace a školení koncových uživatelů;

  • práce s HR informačním systémem SAP Success Factors;

  • analýza a nastavení pravidel datové kvality a jejich monitoring;

  • sběr a analýza požadavků na reporty, poskytování podpory v oblasti reportů;

  • úzká spolupráce s ostatními odděleními (ČR i zahraniční mise).

Požadavky na pozici

Co by měl/a splňovat ideální kandidát/ka?

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti datové analýzy, zkušenosti s vedením projektů;

  • znalost Power BI;

  • výhodou je znalost SQL, PowerAutomate, SuccessFactors Workforce Analytics;

  • analytické, kritické a koncepční myšlení;

  • schopnost efektivně stanovovat priority a řešit úkoly v souvislostech;

  • pozitivní přístup k hledání řešení problémů, schopnost přemýšlet mimo zaběhnuté koncepty a přicházet s novými kreativními nápady/postupy;

  • schopnost/ochota pracovat samostatně i v týmu;

  • zodpovědnost a spolehlivost;

  • zájem učit se novým věcem, technikám, nástrojům a trendům v oblasti datové analýzy;

  • výborná čeština i angličtina v mluvené i psané formě.

Co nabízíme my Vám?

  • Zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností;

  • smysluplnou a zajímavou práci v neformálním kolektivu a dynamické organizaci;

  • skvělé kolegy a kolegyně, kteří se rádi potkají i po práci a jsou si navzájem nápomocní, otevřené a přátelské vedení;

  • příležitost být součástí týmu, který podporuje chod celé organizace;

  • důvěru ze strany nadřízených zorganizovat si své úkoly v čase;

  • podporu a vedení v náročnějších úkolech;

  • prostor pro seberealizaci a další rozvoj – můžete se zapojit jak do odborných školení, jazykových, tak i kurzů zaměřených na softskills;

  • útulné kanceláře v centru Prahy (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);

  • dětský klub (“školka”) pro předškolní děti zaměstnanců v přízemí;

  • možnost vzít si zvířecího mazlíčka do práce;

  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 sick days, 3 dny na samostudium;

  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;

  • možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět apod.).

Proces náboru

Zájemce prosíme, aby nám zaslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Budeme se těšit na Vaši reakci! :-)

Upozornění: Vzhledem k blížícímu se konci roku, vánočním svátkům a dovoleným se může stát, že se Vám ozveme až v novém roce. Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.