Tato pozice již není k dispozici.

HRIS Solution Analyst

Prague
Plat: 45K až 50K Kč za měsíc
Několik dní doma
Vzdělání: 1 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Zajímá Vás HR a IT a baví Vás obě oblasti propojovat? Do našeho dvanáctičlenného týmu hledáme kolegu / kolegyni, na pozici HRIS Solution Analyst, který/á nám pomůže s implementací modulu SuccessFactors napříč organizací, bude se podílet na návrzích systémových integrací, úzce spolupracovat s garanty za jednotlivá oddělení a podílet se na řešení jejich každodenních výzev.

Úvazek: plný
Místo výkonu práce: Praha 2
Nástup: ihned nebo po domluvě
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Co bude náplní Vaší práce?

  • Spolupráce s týmem na opravách chyb;
  • komunikace s dodavatelem, analytiky a konzultanty;
  • součinnost při nastavovaní týmových procesů;
  • provádění integračních a regresních testů;
  • psaní technických dokumentací.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme ideálního kandidáta/ku?

  • Schopnost technické a business analýzy:

    • znalost SQL, práce s databázemi;
    • znalost datové analýzy;
    • algoritmizace.
  • Znalost principu integračních platforem;
  • schopnost analytického myšlení;
  • komunikační schopnosti;
  • aktivní znalost anglického jazyka;
  • pokročilá znalost MS Excel;
  • zvládá konfigurace algoritmu v rámci nástroje SAP SuccessFactors;
  • spolupracuje rád/a v týmu;
  • je odolný/á vůči stresu.

Výhodou nikoliv nutností:

  • Praxe se systémem SAP SuccessFactors, moduly EC, Onboarding/Recruiting;
  • zkušenost s principy agilního vývoje;
  • znalost Rest API, Postman API platformy;
  • zkušenost s prací s ticketovacími nástroji JIRA/Confluence.

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • Získání pracovní zkušenosti v jedné z největších neziskových organizací ve střední Evropě;
  • plat 45 000 Kč - 50 000 Kč dle předchozích zkušeností při plném úvazku;
  • možnost různorodé a kreativní práce s mezinárodním přesahem;
  • smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním a zároveň přátelském týmu;
  • pracovní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích;
  • práci v organizaci, která svými projekty aktivně řeší problematiku změny klimatu;
  • možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje, jako je například festival Jeden svět;
  • velkou podporu v zaškolení a dalším rozvoji – můžete se zapojit i do dalších odborných školení jak technických znalostí, tak soft skills;
  • úzkou spolupráci se seniorními kolegy (pro juniory), možnost podporovat a učit juniornější kolegy (pro seniory);
  • kurz angličtiny;
  • kanceláře v centru města s výbornou dostupností (5 minut z I.P. Pavlova/Náměstí Míru);
  • možnost částečně pracovat z domova, cca 2 dny v týdnu;
  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, 3 dny studijního volna;
  • Multisport kartu (samofinancovanou);
  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;
  • firemní školku v přízemí budovy;
  • možnost vzít svého mazlíčka do práce.

Proces náboru

Zaujala vás naše nabídka? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (https://www.peopleinneed.net/key-policies-4142gp).

Těšíme se na Vaši reakci! 😊