Tato pozice již není k dispozici.

Accounting Controller

Prague
Plat: 34K až 38K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení na neurčito
Lokalita: Praha, centrální kancelář organizace
Termín nástupu: dle dohody

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy, působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho účetního týmu v Humanitární a rozvojové sekci na centrále v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Accounting Controller.

Náplň práce:

  • Systematická kontrola účetnictví a souvisejících procesů vybrané zahraniční mise - controlling
  • Metodické vedení a podpora mise - komunikace s misí na denní bázi
  • Řešení specifických potřeb mise z hlediska požadavků místní a české účetní a daňové legislativy
  • Účtování pestrého portfolia operací daného specifiky jednotlivých misí
  • Participace na závěrkových pracích
  • Spoluzodpovědnost za nastavení a kontrolu účetních procesů a jejich soulad s interními a donorskými pravidly
  • Participace na finančních auditech

Nabízíme:

  • Nástupní plat v rozmezí 34 000 Kč až 38 000 Kč měsíčně podle Vašich předchozích zkušeností;
  • Zázemí velké, stabilní a neziskové organizace s mezinárodní působností
  • Smysluplnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamické organizaci
  • Důkladné zaškolení a seznámení s problematikou účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • Perspektivu profesního růstu a osobního rozvoje (seniorní kolegové z týmu jezdí na krátkodobé pracovní cesty na zahraniční mise)
  • Odborná školení (jak technických znalostí, tak softových dovedností)
  • Jazykové kurzy, multisport karta
  • Možnost využívat naši školku přímo v domě
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost občasného home office (na základě domluvy s manažerem)
  • Možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět, apod)
  • Přátelští kolegové s podobnými hodnotami

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář. Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.
Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

Požadavky na pozici

  • Znalost podvojného účetnictví a české účetní legislativy
  • Aktivní angličtinu (komunikace s misemi na denní bázi)
  • Ochotu ke krátkodobým cestám na zahraniční mise
  • Samostatnost, proaktivitu, schopnost organizovat si dobře svoji práci
  • Smysl pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
  • Týmového hráče – úzká spolupráce s týmem zahraniční mise a pražské centrály
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalosti dalších světových jazyků výhodou (např.: francouzština, portugalština, arabština, ruština, etc)
  • Orientace v účetních programech (Microsoft Dynamics NAV, SAP apod.) je vítána