Tato pozice již není k dispozici.

Tester webových aplikací

Prague
Plat: 30K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

V tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici testera webových aplikací v týmu nových technologií, kde vyvíjíme moderní aplikace pro zobrazení informací o klientech, které využívají naši obchodníci a likvidátoři.

Co u nás tester dělá ?

- definuje testovací postupy

- tvoří a spravuje testovací skripty a dokumentaci k aplikacím

- zajišťuje podporu přiděleným aplikacím

Co u nás získáš

- smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR

- práci v přátelské a týmové atmosféře

- příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)

- přes 100 různých benefitů, ze kterých si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, možnost home officu, pružná pracovní doba, firemní posilovna zdarma, výborná kantýna přímo v budově, Multisport karta, Cafeterie a mnoho dalšího

- místo pracoviště: Praha 4, Pankrác

- nástup: dle domluvy / ihned

Požadavky na pozici

- být absolventem SŠ nebo VŠ IT směru, případně již zkušeným testerem

- se znalostí tvorby a implementace webových aplikací a webových služeb

- se zkušeností s návrhem 3-vrstvých aplikací

- se znalostí XML/XSLT a tvorby SQL dotazů